W domu mam horror pożalił się w poniedziałek Paweł Kukiz na Facebooku. Zeena, dziewczynka, czarny owczarek ma „te dni”…. Oprócz Zeenki w domu 3 psy… Chłopcy… Dramat…

Paweł Kukiz postanowił podzielić się w mediach społecznościowych informacjami na temat sytuacji swoich psów w domu.

W domu mam horror…. Zeena, dziewczynka, czarny owczarek ma „te dni”…. Oprócz Zeenki w domu 3 psy… Chłopcy… Dramat… Gośka na rano do szkoły a ja muszę opanować sytuację… Straszne… Dwa yorki też zakochane…. Owczarek Drako w szale…. Rozwalił mi pół studia w którym zamknąłem go na noc, bo mróz…. Walentynki totalne…. Łbem w szybę walił, pogryzł wszystko co możliwe… Myślałem, że zabiję jak rano tam wszedłem ale przypomniała mi się młodość napisał lider K’15.

Internauci wytknęli politykowi, że nie dba o własne zwierzęta i nie zatroszczył się o ich wysterylizowanie i wykastrowanie:

Trzymanie zwierząt niewykastrowanych powinno być karane. To jest męczenie

Dlatego(i nie tylko dlatego) warto sterylizować zwierzęta

Proponuję wysterylizować jak nie zamierzacie jej pokrywać. Suczki się męczą, a potem są urojone ciąże, laktacje, guzki itd…

Czytam i nie wierzę. Mieć w domu psy rożnych płci i nie pomyśleć o kastracji 

A nie słyszał szanowny pan Kukiz o sterylizacji??? Nie tylko ulga dla suni, psów ale rowniez zabezpieczenie na przyszłosc przed ropomaciczem. No chyba ze pan Kukiz zamierza rozmnazac.

Przeczytaj również: Po Zakopanem będzie powrót do obostrzeń? Dworczyk zabrał głos, a Mentzen nie wytrzymał

źródło: Facebook

(Visited 1 019 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj