propolski.pl: Ksiądz otworzył koperty po kolędzie

Ksiądz otworzył koperty po kolędzie. Internauci nie mogli wyjść ze zdumienia [WIDEO]

Temat pieniędzy zwykle jest dla nas interesujący i wywołuje kontrowersje. Znany ksiądz Sebastian Picur otworzył cztery koperty po kolędzie. Internauci bardzo zdziwili się, kiedy dowiedzieli się, co w nich było.

Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęła się tzw. kolęda. Wielu z nas przyjmie księdza w swoim domu i jak to jest w zwyczaju, da kopertę z pieniędzmi. Ile powinno się w niej znaleźć? To pytanie zwykle nurtuje Polaków przy okazji wizyt duszpasterskich.

Znany ksiądz Sebastian Picur w jednym ze swoich nagrań pokazał cztery koperty. Można się było spodziewać, że ujawni, ile jest w nich pieniędzy, tak się jednak nie stało. Ich zawartość okazała się zupełnie inna.

W pierwszej z kopert ksiądz miał kartkę z napisem „Bóg Cię Kocha”, w drugiej natomiast „Jesteś Super,” w trzeciej „Nie Bądź Maruda, Uśmiechnij się”, natomiast w czwartej „Pomożesz Dobić do 600K Obserwujących”.

– Pieniądze są ważne, ale nie są najważniejsze. Pozdrawiam, Szczęść Boże – powiedział ksiądz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Morawiecki na strzelnicy. „Snajpera już ze mnie nie będzie”

@ks.sebastianpicur #pieniadze #ekonomia #kasa #kościół #kolęda #miłość #humor #dystans ♬ It's Beginning To Look A Lot Like Christmas – Perry Como & The Fontane Sisters

źródło: TikTok

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these