Ks. Piotr Wachowski odwiedził akademiki Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Duchowny w ramach kolędy rozmawiał ze studentami i wchodził do ich pokoi.

Fragment nagrania z jednej z wizyt zamieszczono na TikToku. Widać na nim, że ksiądz dokonał w pokoju studentów zabawnego odkrycia.

– Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności – obwieścił ks. Piotr Wachowski.

Za organizację kolędy w akademikach odpowiedzialny jest Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria”.

Na TikToku pojawiło się nagranie wrzucone przez jednego ze studentów wspomnianej uczelni. Błyskawicznie stało się ono hitem sieci i zdobyło mnóstwo wyświetleń.

Ks. Wachowski wszedł do ciasnego pokoju studentów i powiedział „i to jest porządny pokój”. Wtedy student pokazał duchownemu schowane za drzwiami worki a w nich ukryte puszki po piwie. Ksiądz roześmiał się i bez ogródek żartował ze studentami.

Zobacz również: Hit! Dziennikarka wpadła w pracy pod samochód, jednak nie przerwała relacji. Internauci w szoku [WIDEO]

Przeczytaj również:  Ministerstwo rolnictwa zamiast wziąć się do roboty, skazuje bezdomne psy na dalsze cierpienia

Zobacz również: Paweł Okrasa, burmistrz Wielunia, wydał oświadczenie w sprawie organizacji gali MMA-VIP. Ostry atak na Stanowskiego [WIDEO]

@_mancik_ Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku A tam 200 puszek po browarach na ziemi😅😂#akademik #funny #smieszne #ksiądz #kolęda #dc #foryou ♬ dźwięk oryginalny – Mateusz Dąbkowski

źródło: TikTok.com

(Visited 2 839 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj