propolski.pl: Krzysztof Śmiszek

Krzysztof Śmiszek wyśmiał blokadę profilu Konfederacji na FB. Jest komentarz partii

Krzysztof Śmiszek, lewicowy poseł opublikował na Twitterze wpis, w którym skomentował informacje o blokadzie profilu Konfederacji na Facebooku.

– Zadziałała niewidzialna ręka rynku – napisał polityk.

Wieść o blokadzie fanpage Konfederacji błyskawicznie obiegła media. Lewicowy parlamentarzysta przyznał, że po profilu ugrupowania osobiście „płakać nie będzie”.

– No cóż. Płakać nie będę. Tak kończą szury i plaskoziemcy, którzy pomimo ostrzeżeń dalej robili politykę na niewiedzy, fakenewsach i zwyczajnej głupocie. Na chorobie i śmierci – powiedział Krzyztof Śmiszek wspominając o antyszczepionkowych treściach, które były widoczne na profilu Konfederacji.

Do słów Śmiszka odniósł się oficjalny profil Konfederacji na Twitterze.

– Strona nie złamała regulaminu ani nie otrzymywała żadnych ostrzeżeń i uwag od wielu tygodni. Nikt z @Meta, wbrew informacjom z oświadczenia, nie kontaktował się w tej sprawie z Konfederacją. Wolny rynek to także przestrzeganie umów – uświadomili go przedstawiciele Konfederacji.

Jak ta sprawa dalej się potoczy? W sprawę usunięcia profilu Konfederacji z Facebooka zaangażuje się polski rząd o czym poinformował Janusz Cieszyński pełniący funkcję sekretarza stanu ds. cyfryzacji.

– Rząd złoży oficjalny protest na ręce właścicieli Facebooka w związku z zawieszeniem profilu Konfederacji – powiedział Cieszyński.

Zobacz również: Pandemia wywiera ogromny wpływ na naszą psychikę! Depresja, lęk, objawy stanu pourazowego…

Zobacz również: Schetyna o słowach Ochojskiej: “Jej wypowiedź była od razu wykorzystana ‘przez pisowską propagandę’”

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these