Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją, którą przygotował dla Polaków. Jakie nowiny tym razem wypowiedział?

Krzysztof Jackowski jest z pewnością lepiej kojarzonym jasnowidzem w Polsce. Jego przepowiednie są dla większości wątpliwe, są jednak i tacy, którzy go szczerze doceniają. Wieszcz z Człuchowa w ostatnim czasie prowadzi wiele transmisji na YouTube, w których opowiada o swoich strasznych przeczuciach na przyszłość.

— Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji, gdzie premier sam zaznacza, że kryzys jest szalenie głęboki i wymaga to dłuższego czasu, żeby coś się zatrzymało, żeby ten kryzys stanął w miejscu. Nie, to się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania. Z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut — powiedział Krzysztof Jackowski.

Ponadto dodał, że waluty będą zyskiwały na wartości, jednak do czasu.

— Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. W moim poczuciu żyjemy w końcówce pewnego ładu finansowego — stwierdził jasnowidz. Na tym jednak nie koniec.

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

— Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie, nie będzie głodu, ale będzie wyraźnie widać kompletne załamanie się rynków finansowych, których raczej nie da się już naprawiać i będzie się mówiło szybko o kompletnie nowym systemie finansowym — zakończył.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Facebook pozbywa się pracowników biurowych i namawia do donoszenia. Co stoi za falą zwolnień?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aktor Łukasz Garlicki atakuje Kaczyńskiego w nowej piosence: „Krew się będzie lać”.

źródło: YouTube, Onet, o2.pl

(Visited 330 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj