Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną wizją. Dla jasnowidza zbliżający się czas zimy i kryzysu, w którym narastają niepokoje społeczne, jest doskonałą okazją do wygłaszania kolejnych przepowiedni.

Krzysztof Jackowski znany jest od wielu lat, szczególnie dzięki pomocy służbom w odnajdywaniu osób zaginionych. Jego przeczucia zwykle nie napawają optymizmem. Co tym razem zobaczył w swoich wizjach Jackowski?

Wieszcz z Człuchowa spędza wolne chwile na organizowaniu transmisji online, w których przepowiada przyszłość. Dzieli się ze swoimi sympatykami przeczuciami i publikuje je na kanale YouTube.

Tym razem swoją przepowiednię rozpoczął od słów „trzeba będzie zachować rozsądek”.

Co miał na myśli Jackowski?

Zdaniem jasnowidza czeka nas potężny chaos, o którym wspomina od dawna.

– Wiele lat przestrzegałem państwa przed bardzo poważnym konfliktem światowym i ja nie mówię, że on będzie miał swoje epicentrum, ale dochodzimy do momentu, w którym ten konflikt się zacznie. Dopiero teraz my zaczniemy się tego wszystkiego obawiać. Zawsze czułem, że nasz kraj jest w miarę bezpieczny. Natomiast teraz przychodzą do mnie przeczucia wielkiego chaosu w naszym kraju – powiedział Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj również:  Nie żyje minister spraw zagranicznych Białorusi. Miał 64 lata

Ponadto dodał, że nie czuje, by w Polsce miało dojść do czegoś militarnego. Panika ma ogarnąć szczególnie południowo-wschodnią Polskę, a jej mieszkańcy zaczną uciekać na zachód kraju.

– W Polsce będą działy się bardzo dziwne rzeczy – podkreślił wizjoner, nie potrafiąc jednak podać szczegółów.

Jackowski: Jeden ranek, który zmieni wszystko

– Pewnego ranka dowiemy się o wybuchu w jakimś obiekcie. A może o dwóch, trzech wybuchach. Najpierw to będą sprzeczne informacje, potem jednak zostaną one potwierdzone. Kojarzy mi się, że coś gęstego i żółtego uniesie się w powietrze – tłumaczył jasnowidz.

Dodał, że po tym wydarzeniu nasili się konflikt na Ukrainie. Ponadto inne kraje mocniej skoncentrują się na Rosji.

Krzysztof Jackowski uważa, że dotkną nas także poważne problemy z elektrycznością.

– Dziwne, bo przecież nasz kraj nie ma połączenia energetycznego z Ukrainą, a mam wrażenie, że zaraz i z tym będzie kłopot w Polsce – zaznaczył.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje aktorka znana z serialu „Na dobre i na złe”. Miała 43 lata

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Surowe kary w Rosji. Putin podpisał ustawę

źródło: YouTube, Onet

(Visited 389 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj