propolski.pl: Kolejka w Legionowie

Dziesiątki zdesperowanych pacjentów w Legionowie. Co miesiąc koczują przed kliniką. Tak wygląda NFZ w Polsce [WIDEO]

Polska TikTokerka opublikowała filmik z Legionowa, na którym widać szarą rzeczywistość, w której przyszło nam żyć. Młoda kobieta pokazała wejście do kliniki Mediq, a właściwie ciągnącą się w nieskończoność kolejkę. Wyjaśniła, że tak jest każdego miesiąca.

Nikt, by w to nie uwierzył, gdyby nie zobaczył. Kolejka, w której czekają głównie starsze osoby, ciągnie się daleko poza budynek. Radiologicznamama pokazała wszystko ze szczegółami, nagrywając telefonem sznur ludzi.

Połowa miasta stanęła w kolejce?

W pewnej chwili wydawało się, że to już koniec, kiedy zza rogu wyłoniły się kolejne osoby. TikTokerka wyjaśniła, że jest „jak za PRL-u”.

– Wizyty oczywiście na NFZ. Jak widać większość osób to osoby starsze. Kto młodszy to pewnie stoi za kogoś starszego, tak jak na przykład ja, która stoję za ciocię, która nie jest w stanie przyjechać, nie jest w stanie stanąć w tej magicznej kolejce… – dodała mówiąc o kolejkowym koszmarze.

Dodała, że ci wszyscy ludzie musieli wstać wcześnie rano, by wcisnąć się w do kolejki przed czasem.

– I tak wygląda NFZ w Polsce. Płacimy składki, żeby postać sobie w takich oto pięknych kolejkach – ironizowała Radiologicznamama.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje aktorka znana z serialu „Na dobre i na złe”. Miała 43 lata

@radiologicznamama #NFZ #kolejka #stoimy #stop #paranoja ♬ dźwięk oryginalny – annazabawska94

źródło: TikTok / o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these