Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa, który w swojej pracy zajmuje się odnajdywaniem osób zaginionych. Od pewnego jednak czasu prowadzi swój kanał na YouTube, w którym przedstawia wizje przyszłości „na żywo” i odpowiada na pytania internautów. Kilka dni temu zapewnił, że w końcu udało mu się odgadnąć, co myśli Putin.

Czy słowa Jackowskiego mają sens? Putin postrzegany jest raczej jako polityk, któremu wszyscy ustępują z drogi. Prezydent Rosji widziany jest jako dominujący i nieprzejednany, głównie za sprawą wojny z Gruzją czy zajęciem Krymu.

Wizjoner przedstawił jednak polityka w zupełnie innym świetle mówiąc, że będzie on spokojny i wycofany — jedynie obserwujący zmiany w Europie.

— Trudno się czyta Putina. Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie. Polityka i myślenie przyszłościowe Putina to zachowanie kompletnej neutralności w stosunku do tego, co będzie się działo — zaczął Jackowski.

Zobacz również: Syn Janusza Korwin-Mikkego leży w szpitalu. Jest chory na COVID-19

Kolejne słowa przepowiedni były dość zaskakujące. Mężczyzna dodał, że Putin będzie wręcz dążył do osłabienia konfliktów.

— Mam wrażenie, że Putin przyszłościowo myśli o poprawie stosunków z Ukrainą i spowodowaniu, by Krym mógł się okazać miejscem geograficznie neutralnym. Nie będzie ani całkowicie rosyjski, ani ukraiński. Na pewno Putin idzie w kierunku pojednania z Ukrainą. Całkiem pokojowe nastawienie — przewiduje jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz również: Zaskakujący sondaż: Hołownia prześcignął KO i depcze po piętach PiS-owi

— To dziwne. Putin przypuszcza, że w Europie będą rewolucje, będzie się kotłowało. To drugi polityk, który widzi przegraną Europy. Europa będzie pierwszym przegranym tego, co się będzie dziać. Putin chce być od tego jak najdalej, nie bierze w tym udziału — zaznaczył Jackowski.

źródło: nczas.com

(Visited 2 674 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj