Przedstawiciel wywiadu wojskowego Ukrainy Wadym Skibicki przekazał, że Władimira Putina „leczą najlepsi zachodni lekarze i tylko dzięki temu jeszcze żyje”.

– Gdyby leczyli go rosyjscy lekarze, wszystko skończyłoby się szybciej – powiedział Skibicki.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow wiele razy odnosił się do tematu rzekomej choroby prezydenta, zapewniając, że czuje się on dobrze.

Czy Władimir Putin żyje?

W minionym tygodniu Pieskow nawiązał do wypowiedzi prezydenta Zełenskiego, który w czasie wypowiedzi na Forum Ekonomicznym w Davos przyznał, że nie ma pewności, czy prawdziwy Putin w ogóle żyje.

– Oczywiste jest, że zarówno Rosja, jak i Putin są dużym problemem dla dzisiejszej Ukrainy i Zełenskiego. Jest również jasne, że Zełenski z czysto psychologicznego punktu widzenia wolałby, aby ani Rosja, ani Putin nigdy nie istniały – poinformował rzecznik Kremla.

Wyjaśnił także, że „im szybciej reżim ukraiński wykaże gotowość uwzględnienia żądań i celów Rosji, które w ten czy inny sposób zostaną osiągnięte, tym szybciej wszystko się skończy i naród ukraiński będzie mógł zacząć podnosić się z tragedii, jaką zaaranżował obecny reżim w Kijowie”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Suwałki. Zuchwała kradzież w kościele. Rozpoznajesz tę kobietę? [WIDEO]

źródło: Unian /  Interfax-Ukraina

(Visited 115 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj