Trwają poszukiwania Jacka Jaworka podejrzanego o potrójne morderstwo. 52-latek wciąż wymyka się policyjnej obławie już od 5 dni. Krzysztof Jackowski wyczuł, co mogło przydarzyć się poszukiwanemu mężczyźnie.

— Myślę, że on to zrobił — podkreślił najsłynniejszy jasnowidz w kraju.

Pościg za poszukiwanym Jackiem Jaworkiem trwa od 10 lipca. Mężczyzna zastrzelił prawdopodobnie trzyosobową rodzinę — parę 44-latków oraz ich 17-letniego syna.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w wyniku kłótni. Jaworek znany był sąsiadom z wybuchowego charakteru i od dłuższego czasu nie dogadywał się ze swoją rodziną.

— Dziwię się, że tej k***y jeszcze nie zabiłem — w takich słowach miał mówić o swojej bratowej chwaląc się bronią.

Podejrzanego szuka przeszło 200 mundurowych, których wspiera ekipa poszukiwawcza z Niemiec oraz specjalistyczne drony. Metody te nie przynoszą jednak żadnego efektu — Jaworek jakby zapadł się pod ziemię.

O przeczucia w tej sprawie zapytano jasnowidza Jackowskiego, który skwitował, że 52-latek może już nie żyć.

— Nie mam pewności, ale mam wrażenie, że ten człowiek nie żyje — przekazał Jackowski w rozmowie z tabloidem. Dodał, że ciało Jaworka może znajdować się w miejscu, gdzie jest lub była niegdyś żwirownia.

Przeczytaj również:  Nie żyje aktorka znana z serialu "Na dobre i na złe". Miała 43 lata

Jasnowidz stwierdził, że skoro Jaworek zabrał ze sobą broń, z której prawdopodobnie zastrzelił rodzinę — to za jej pomocą mógł popełnić samobójstwo.

— Kojarzą mi się takie elementy: idzie tor kolejowy, niedaleko, ale nie blisko, tylko w okolicy tego toru kolejowego jest żwirownia albo wykopy żwirowe — wskazał Krzysztof Jackowski dodając, że należy szukać w obszarze oddalonym o około 4 do 5 kilometrów od miejsca zbrodni.

Zobacz również: Aleksander Kwaśniewski o pomyśle ograniczeń dla niezaszczepionych. Powołał się na konstytucję

Zobacz również: Miażdżące koszty remontu ściany, na której powstał mural przedstawiający Pawła Adamowicza. Gdańszczanie słono zapłacą!

źródło: wtv.pl, youtube.com

(Visited 780 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj