Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną wizją. Jego sympatycy zaniepokoili się słowami, które padły podczas przepowiedni na kanale YouTube. Zdaniem jasnowidza rząd nie odpuści i będzie wprowadzał kolejne obostrzenia. W efekcie atmosfera w Polsce ulegnie pogorszeniu i dojdzie do masowych protestów.

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, który wielokrotnie pomagał w śledztwach policji. Mężczyzna cieszy się również popularnością w mediach społecznościowych, gdzie przedstawia swoje nowe wizje dotyczące przyszłości Polski oraz świata. Jackowski nie unika przede wszystkim tematów politycznych, które opisuje w wyjątkowo barwny sposób.

Zobacz również: Lech Wałęsa o prezydenturze Bidena. Zaskakujący komentarz na temat kobiet sprawujących władzę

Wielu Polaków ma nadzieję, że rok 2021 będzie zdecydowane lepszy od swojego poprzednika, Krzysztof Jackowski po raz kolejny nie przekazał dobrych wiadomości. Stwierdził, że chociaż chwilowo niektóre obostrzenia były luzowane, to sytuacja w najbliższej przyszłości ulegnie znacznemu pogorszeniu.

— Rząd mówi, że do końca tego miesiąca zacznie luzować. Pod tym względem tak się zastanawiam, zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego. Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem. Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował — przekazał Krzysztof Jackowski.

Zobacz również: Chuck Norris nagrał wyjątkowe wideo dla Owsiaka. Padły zaskakujące słowa [WIDEO]

Jasnowidz z Człuchowa jest przekonany, że już wkrótce odczujemy zmiany wprowadzane przez rząd, a będą to nowe zaostrzone restrykcje z którymi nie będzie można w żaden sposób dyskutować.

— W tym roku nie będzie tak lekko i nawet jeśli obostrzenia ustąpią, bo na pewno rząd, jeżeli chodzi o restauracje, odpuści, żeby się nie kompromitować, powstaną takie restrykcje dla właścicieli restauracji, dyskotekę, że będziemy to czuć. Dziś noszenie maseczki wręcz nie podlega dyskusji. W tamtym roku podlegało i dużo osób tego nie przestrzegało. Przepisy w tym kierunku będą się coraz bardziej wyostrzały i będą bezdyskusyjnie — podkreślił jasnowidz.

Przeczytaj również:  Nie miał maseczki, rzuciła się na niego straż miejska. „Odsuń się, bo strzelam!” Ostra interwencja [video]

źródło: radiozet.pl

(Visited 980 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here