Za kilka dni rozpocznie się finał 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania idą pełną parą, a sympatycy Jurka Owsiaka już przesyłają serdeczne gratulacje i pozdrowienia. Okazuje się, że lider WOŚP ma również fanów poza granicami Polski. Serialowy gwiazdor Chuck Norris przygotował specjalne wideo przeznaczone dla Owsiaka, po to, by podziękować mu za cały 30-letni trud włożony w tworzenie organizacji.

— Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie — powiedział pełen entuzjazmu aktor. W tym roku szef WOŚP wraz ze wszystkimi pomocnikami i darczyńcami zamierza zbierać pieniądze, które będą przeznaczone głównie na laryngologię oraz otolaryngologię.

Zobacz również: Lech Wałęsa o prezydenturze Bidena. Zaskakujący komentarz na temat kobiet sprawujących władzę

Chuck Norris będący pod ogromnym wrażeniem pomocowej organizacji nagrał krótkie pozdrowienia, które udostępniło wiele osób na Instagramie m.in. bracia Rafał i Grzegorz Collins, którzy dali się poznać światu za sprawą swojej motoryzacyjnej pasji. Mężczyźni mają wyjątkowe hobby — uwielbiają przerabiać najbardziej prestiżowe pojazdy. Ich klientami były wielkie gwiazdy muzyki oraz showbiznesu.

To właśnie oni zachęcali Norrisa, by nagrał parę słów uznania dla Owsiaka. Na krótkim, lecz dynamicznym wideo widzimy, jak gwiazda kina akcji i bohater wielu memów dziękuje szefowi WOŚP za całą pomoc dla chorych dzieci.

Zobacz również: Chaos przy zapisach na szczepienia. Seniorzy stali w kolejkach od 3 w nocy: „Wielki bałagan”

— Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! — wołał podekscytowany aktor.

Bracia Collins również nie szczędzili słów uznania dla całokształtu działalności Jurka Owsiaka, a w opisie do filmiku nagranego przez Chucka Norrisa dodali własne podziękowania: — Co roku wkładacie ogrom pracy i pomagacie milionom ludzi. To imponuje nie tylko nam — Polakom – ale i wszędzie na świecie. Od 1993 r. zebraliście ponad 1,3 mld złotych — to jest kosmos! Jako Fundacja cieszymy się, że możemy angażować naszych przyjaciół z zagranicy w promocję takiej inicjatywy jak WOŚP. Dziękujemy za to, co robicie i życzymy Wam wytrwałości. Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie — czytamy pod nagraniem.

źródło: plejada.pl

(Visited 11 927 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj