Za kilka dni rozpocznie się finał 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania idą pełną parą, a sympatycy Jurka Owsiaka już przesyłają serdeczne gratulacje i pozdrowienia. Okazuje się, że lider WOŚP ma również fanów poza granicami Polski. Serialowy gwiazdor Chuck Norris przygotował specjalne wideo przeznaczone dla Owsiaka, po to, by podziękować mu za cały 30-letni trud włożony w tworzenie organizacji.

— Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie — powiedział pełen entuzjazmu aktor. W tym roku szef WOŚP wraz ze wszystkimi pomocnikami i darczyńcami zamierza zbierać pieniądze, które będą przeznaczone głównie na laryngologię oraz otolaryngologię.

Zobacz również: Lech Wałęsa o prezydenturze Bidena. Zaskakujący komentarz na temat kobiet sprawujących władzę

Chuck Norris będący pod ogromnym wrażeniem pomocowej organizacji nagrał krótkie pozdrowienia, które udostępniło wiele osób na Instagramie m.in. bracia Rafał i Grzegorz Collins, którzy dali się poznać światu za sprawą swojej motoryzacyjnej pasji. Mężczyźni mają wyjątkowe hobby — uwielbiają przerabiać najbardziej prestiżowe pojazdy. Ich klientami były wielkie gwiazdy muzyki oraz showbiznesu.

Przeczytaj również:  Arnold Schwarzenegger przyleci do Polski i zwiedzi obóz Auschwitz

To właśnie oni zachęcali Norrisa, by nagrał parę słów uznania dla Owsiaka. Na krótkim, lecz dynamicznym wideo widzimy, jak gwiazda kina akcji i bohater wielu memów dziękuje szefowi WOŚP za całą pomoc dla chorych dzieci.

Zobacz również: Chaos przy zapisach na szczepienia. Seniorzy stali w kolejkach od 3 w nocy: „Wielki bałagan”

— Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! — wołał podekscytowany aktor.

Bracia Collins również nie szczędzili słów uznania dla całokształtu działalności Jurka Owsiaka, a w opisie do filmiku nagranego przez Chucka Norrisa dodali własne podziękowania: — Co roku wkładacie ogrom pracy i pomagacie milionom ludzi. To imponuje nie tylko nam — Polakom – ale i wszędzie na świecie. Od 1993 r. zebraliście ponad 1,3 mld złotych — to jest kosmos! Jako Fundacja cieszymy się, że możemy angażować naszych przyjaciół z zagranicy w promocję takiej inicjatywy jak WOŚP. Dziękujemy za to, co robicie i życzymy Wam wytrwałości. Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie — czytamy pod nagraniem.

źródło: plejada.pl

(Visited 11 872 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj