Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas wakacji w Ustce doświadczył kolejnej wizji, którą postanowił podzielić się z internautami. Mężczyzna w nietypowych okolicznościach przyrody przekazał, że Polska i świat będą świadkami kompromitacji „obecnego stanu rzeczy”. To będzie jednocześnie „początkiem powrotu normalności”.

W przepowiedni Jackowskiego nie zabrakło wzmianki o problemach, które już niedługo dosięgną PiS, a także obostrzeń sanitarnych, które spadną na Polaków. Wieszcz prowadzi swój własny kanał na YouTube, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania dotyczące obecnej i przyszłej sytuacji.

Jasnowidz tym razem sprecyzował swoje wizje tyczące się pandemii w najbliższym czasie oraz tego, co będzie miało miejsce w polskim rządzie. Jest przy tym pewien, że już niedługo możemy spodziewać się czwartej fali, która spadnie na wszystkich, jak grom z jasnego nieba.

— Uważam, że najbliższe miesiące będą bardzo ważne. To, co od ponad półtora roku się dzieje, zostanie skompromitowane. Mam obawy o ten rząd. Jak Wam mówiłem, moim zdaniem PiS się rozpadnie, „zrzuci z siebie władzę”. Wszystko na to może wskazywać: powrót Tuska, nagły, prawdopodobnie bez przygotowań jest konieczny, bo dzięki temu może istnieć możliwość przedwczesnych wyborów — powiedział na samym początku Pan Krzysztof.

— Niewidzialne figury, figury zamożne i decyzyjne, które nie są politykami, mogą, jeśli to, co miało się stać, nie wypali, postawić polityków i massmedia w głupiej sytuacji. Słowo „kompromitacja” bardzo mocno mi się kojarzy i daje mi nadzieję, że coś się wyprostuje, że jakąś nadzieję normalności zaczniemy obierać. I to się może stać nagle. To jest moje pierwsze od półtora roku pozytywne poczucie na obecną sytuację. Mówiłem Wam o konflikcie i chcę powiedzieć, że to, co przeżywamy teraz, będziemy musieli w przyszłości nazwać. Teraz nie mamy nazwy, bo tkwimy w tym i ciężko rozpoznać, co jest normalne, a co nie. Tłumaczenie obecnego stanu rzeczy jest trudne, bo na wiele pytań nie mamy odpowiedzi, a każdy ma coraz więcej wątpliwości, co jest faktem. Tkwimy w okresie nienormalnym, który zapowiedziałem w 2019 roku — dodał jasnowidz.

Zobacz również: Makłowicz wystartuje w wyborach prezydenckich? „Polska polityka jest dziaderska. Ale zbliża się zmiana”

Zobacz również: Trump wezwał Bidena do ustąpienia z urzędu. „Jedna z największych porażek w historii” [WIDEO]

źródło: o2.pl, antyradio.pl, YouTube.com

(Visited 697 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj