Krzysztof Jackowski zyskuje ostatnio na popularności głównie za sprawą nowych transmisji na YouTube, podczas których dzieli się z internautami zaskakującymi wizjami. Na ostatnim wideo jasnowidz z Człuchowa podkreślił, że trzecia fala pandemii potrwa dużo dłużej niż by się mogło nam wydawać.

Krzysztof Jackowski poruszył także wątek rozpadu Unii Europejskiej, która jego zdaniem popada w coraz większe problemy. Ponadto dodał, ile jego zdaniem potrwa trzecia fala zakażeń koronawirusem.

Trzecia fala w zakażeń koronawirusem w Polsce stała się faktem. Jackowski postanowił podzielić się swoim przeczuciem odnośnie tego, jak długo będziemy musieli z nią walczyć. Jego słowa nie napawają optymizmem. Przekazał, że, nawet jeśli poluzowane zostaną obostrzenia, to nie powrócimy już do sytuacji, w jakiej byliśmy w ubiegłe wakacje.

— Moje poczucie nie napawa mnie optymizmem, dlatego, że ta trzecia fala w moim poczuciu, to się nie skończy. W moim poczuciu tkwimy w kleszczach, które, nawet jeżeli w kwietniu, maju one troszeczkę się poluzują, to poluzują się znacznie mniej jak w tamtym roku latem — mówił Jackowski dodając, że nadchodzące miesiące będą dla Polaków wyjątkowo trudne i męczące.

Zobacz również: Angela Merkel chce przedłużyć lockdown w Niemczech

— Powinniśmy się przygotować na czas, który będzie nas bardzo męczył. Ja to mówię okrężnie, w moim odczuciu ta trzecia fala będzie znacznie wydłużona, a ustąpienie jej będzie dziwne. Trzecia fala będzie bardzo długa — kontynuował.

Jackowski przewidział, że Polaków zmęczy bunt i liczne demonstracje, które wybuchają obecnie przeciwko władzy.

— Bunt nas zmęczy. Zostaniemy w takim rogu, kącie, z którego nie ma wyjścia — wyjaśnił, a po chwili poruszył temat Unii Europejskiej.

Zobacz również: Giertych zaatakował na Twitterze Adama Niedzielskiego: „To czemuś kretynie…”

— Mam takie poczucie, że Unia Europejska się rozchodzi. To tak jak rozejście w małżeństwie. Niech was nie oszukają pozory, że Unia działa, ma się dobrze mimo tej sytuacji. Unia Europejska jest w pewnym rozkładzie i cała ta sytuacja, która jest, pozwala albo jest planem na ten rozkład. A rozkład ma następować w taki sposób, żebyśmy my się o tym nie dowiedzieli, albo dowiedzieli jak najpóźniej… — podsumował jasnowidz.

źródło: rmfmaxxx.pl

(Visited 1 459 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj