Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją, w której zobaczył przyszłość prezesa PiS i szczegóły dotyczące mistrzostw świata w piłce nożnej.

— Skojarzyła mi się taka scena, że idzie, gdzieś odchodzi — powiedział jasnowidz o Jarosławie Kaczyńskim.

Wieszcz z Człuchowa nie raz wspominał, że ma przeczucie co do przyszłości partii rządzącej. Mówił, że jego zdaniem PiS podda się do dymisji, a Polaków czekają wcześniejsze wybory.

Kilka dni temu Jackowski wyznał, że ma niedobre przeczucia odnośnie prezesa PiS.

— Skojarzyła się taka scena, że idzie, gdzieś odchodzi. Sam idzie. Ma marynarkę i tyłem go widzę, jak odchodzi. Nie insynuuję nic innego. Przecież pan Kaczyński może odejść z partii, którą prowadzi — powiedział mężczyzna w swoim programie.

Dodał, że przed Polakami ciężki rok, głównie ze względu na pogarszające się warunki ekonomiczne.

— Nagle mocno pogorszy się gospodarka w naszym kraju, po pierwszej połowie czerwca. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę na rynkach, wśród ludzi – przepowiedział jasnowidz.

Przeczytaj również:  Jachira jechała pociągiem. Usłyszała to od konduktora

Jackowski nie chciał przytaczać swoich poprzednich przepowiedni, kiedy ostrzegał mieszkańców, że „będą musieli uciekać”.

— Jedyne to, co może nas niepokoić, to że będzie mowa o zagrożeniu na nasz kraj od strony południowo-wschodniej, tak jak kiedyś rysowałem na mapie. Coraz bardziej jestem przekonany, że nic tam się fizycznie nie wydarzy, ale wydarzy się narracyjnie – powiedział pan Krzysztof, który przekazał również niemiłą informację dla fanów futbolu. W jego ocenie mistrzostwa świata w piłce nożnej, które mają się rozegrać w Katarze nie dojdą do skutku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wołodymyr Zełenski o rosyjskich stratach. Powiedział też, jak długo potrwa wojna

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amerykańska zakonnica zmasakrowała Bidena. Trafi do piekła: „Jesteś pionkiem diabła”

źródło: antyradio.pl, YouTube.com

(Visited 231 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj