Jedna z amerykańskich zakonnic skomentowała postawę katolików, którzy popierają aborcję.

– Ktoś musi powiedzieć naszemu prezydentowi, że jest na drodze do piekła – powiedziała w mocnych słowach zakonnica, matka Miriam, znana również z programu „Mother Miriam Live”.

Benedyktynka skrytykowała postawę osób, które mówią, że są katolikami a jednocześnie popierają „prawo” do zabijania dzieci, które się jeszcze nie narodziły.

Zakonnica zaapelowała do Kościoła Wojującego o modlitwę za katolickich sędziów Sądu Najwyższego, którzy zamierzają głosować przeciwko abo**** w sprawie, która może cofnąć dawny precedens Roe vs. Wade. Przyczynił się on do zalegalizowania abo**** w Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie pod domami sędziów mają miejsce głośne manifestacje aktywistów, natomiast członków Sądu Najwyższego objęto specjalną ochroną służb.

Matka Miriam, gdy była już dorosła nawróciła się z judaizmu. Teraz krytykuje katolików, którzy akceptują proceder dzieciobójstwa.

– Każdy, kto głosuje za aborcją lub pozwala na przyjęcie Najświętszej Eucharystii, kto jest za aborcją, nie jest na drodze do nieba. Nie ma takiej możliwości na ziemi. Popierasz mordowanie dzieci i mówisz „moja wiara to sprawa prywatna” i popierasz mordowanie dzieci. Jesteś w drodze do piekła, to jedyny wniosek. Jesteś całkowicie zwiedziony, jeśli myślisz, że możesz żyć swoją katolicką wiarą lub nazywać siebie katolikiem. Nie jesteś katolikiem i nie jesteś na drodze do nieba – stwierdziła zakonnica.

Przeczytaj również:  Emeryci trafią do rosyjskiego wojska? Rosja ma nowy pomysł na wzmocnienie armii

Matka Miriam zdecydowała się na krok, którego obawiało się wielu biskupów. Żaden z nich nie odważył się na krytykę prezydenta Joe Bidena.

– Ktoś musi powiedzieć naszemu prezydentowi, że jest na drodze do piekła, prezydent Biden, niewybrany prezydent Biden, który twierdzi, że jest katolikiem. Dlatego, że Biden twierdzi, że jest katolikiem, jest o wiele bardziej odpowiedzialny przed Bogiem i nie zobaczy nieba. Jesteś pionkiem diabła – zwróciła się do Joe Bidena matka Miriam.

– Każdy prawodawca, biskup i ksiądz, który popiera LGBTQ, homoseksualizm, tak zwane „małżeństwo” tej samej płci, ideologię gender, zmianę płci i to wszystko, stawia się na drodze do piekła, każdy z was, chyba że będziecie pokutować – kontynuowała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gronkiewicz-Waltz o inflacji: Będzie jeszcze gorzej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Putin dyskutował z kanclerzem Niemiec: „Musi jak najszybciej dojść do zawieszenia broni”

Źródło: lifesitenews.com

(Visited 140 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj