Wizjoner z Człuchowa podzielił się ze swoimi widzami kolejną przepowiednią. Mężczyzna ostrzegł, że to, co nas czeka będzie dużo gorsze niż przypuszczamy. Zgodnie ze swoimi przeczuciami powiedział, że Polacy będą wkrótce zamknięci w domach, a lockdowny, których doświadczaliśmy są niczym w porównaniu do tego, co nadciąga. Jackowski skomentował również sytuację w Afganistanie.

Podczas ostatniej transmisji w serwisie YouTube jasnowidz podzielił się niepokojącą wizją tyczącą się najbliższych wydarzeń. Ujawnił, że od jesieni czeka na nas niezwykle trudny i wyczerpujący okres, a sytuacja w Afganistanie jest powiązana z czymś dużo głębszym.

Słowa wieszcza z Człuchowa z pewnością nie napawają optymizmem. Jak sam podkreślił, wycofanie amerykańskich wojsk oznacza, że Amerykanie nie chcą zwiększać polaryzacji sił na świecie. Teraz zapewne zamierzają się schować, by skupić siły przed zbliżającym się kryzysem.

— Mam od jakiegoś czasu przeczucie, że to już się zaczyna. Że w tej dziwnej sytuacji, to, co było jeszcze spokojne, co nie wzbudzało w nas takiego lęku, kończy się. Teraz wchodzimy w następny, bardziej brutalny etap. Konflikt, o którym mówiłem przez kilka lat, się zaczął. My tego jeszcze nie widzimy. Kojarzy mi się pełno wojska na granicy. Po tym, co się stało, świat zacznie być w pełnej gotowości militarnej. Skończyły się żarty. Widzę Kabul otoczony. Mam wrażenie, że to nie koniec, tego, co się stało w Afganistanie. Tam szybko zapanuje wielki chaos. Tam się coś jeszcze wydarzy — powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz jest zdania, że wycofanie się wojsk z Afganistanu nie jest przypadkowe, a stanowi część większego planu. Dodał, że czuje, że Talibowie już niedługo stracą panowanie nad krajem.

— Amerykanie nie oddają władzy, w nie wiadomo czyje ręce, bez planu. Odejście z Syrii, z Afganistanu, to jest polityczna taktyka. Jeżeli Ameryka się oficjalnie z tych terenów wycofuje, to może oznaczać, że oddają wpływy przeciwnikowi. Tam ma się dopiero zagotować. Możemy być bardzo zaskoczeni tym, że świat, obok zarazy ma kolejny problem — militarny. To jest ze sobą powiązane — skwitował.

Zobacz również: Tradycyjne starcie Tuska z dziennikarzem TVP. „Mam moralny opór…” [WIDEO]

Zobacz również: Sikorski atakuje ministra Czarnka: „Jest pan gadającą małpą tak jak Kaczyński”

źródło: msn.com

(Visited 936 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj