Krzysztof Jackowski to najbardziej popularny jasnowidz w Polsce, który aktywnie rozwija swoją działalność w Internecie. Na platformie YouTube publikuje regularne transmisje, w których przedstawia swoje „wizje” dotyczące bieżącej polityki oraz przyszłości Polski.

Wielu obserwatorów Jackowskiego ma świadomość, że niektóre jego przepowiednie należy traktować z przymrużeniem oka, jednak nie sprawia to, że rezygnują ze słuchania go.

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas jeszcze w lutym. Niestety wizjoner nie ma zbyt dobrych wiadomości. Przekazał, że zaraza powróci, a wraz z nią nowe obostrzenia. Przez to Polacy jeszcze długo nie będą mogli żyć tak, jakby chcieli.

Zobacz również: Przemysław Czarnek o odchudzaniu dzieci po powrocie do szkół. Z dziewczynkami „tu jest większy problem…”

— Mam odczucie, że do czasu aż stanie się wiosna, stanie się ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle to się wszystko z powrotem zacznie uaktywniać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest już niestabilna od roku. To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską. I powstaną radykalne restrykcje. Być może z określeniem prawnych obostrzeń. Mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zrobi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie — powiedział jasnowidz.

Zobacz również: „Babcia Kasia” trafi do więzienia? „Kopała i opluła policjantów”

Następnie skomentował temat nauki i powrotu uczniów do szkół. Jackowski jest zdania, że stacjonarna nauka w szkole nie potrwa zbyt długo.

— Szkoły — będzie decyzja, że młodzież wróci do szkół. Niewiele już tego roku szkolnego roku zostało. I wtedy właśnie, kiedy młodzież wróci do szkół, być może za dwa, trzy tygodnie, raptem wszystko zamrze. A nasz kraj zrobi restrykcje, jakby to się tyczyło naszego kraju — podsumował.

Źródło: rmf24.pl

(Visited 2 379 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj