Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Wizjoner dzieli się swoimi przepowiedniami, które wygłasza z pomocą platformy YouTube. To właśnie tam prowadzi regularnie transmisje na żywo.

Niektóre z jego wizji znajdują pokrycie w rzeczywistości. Mężczyzna pomagał nawet policji i odnosił na tym polu liczne sukcesy. Tym razem Jackowski odniósł się do niepokojącej sytuacji w Polsce. Podkreślił, że na ulicach naszego kraju widzi wojska, a później uściślił, że prawdopodobnie niemieckie.

Na szczęście nic takiego nie miało jeszcze miejsca. Teraz jasnowidz podzielił się przeczuciem odnośnie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W najnowszej wideokonferencji zapowiedział, że będą to święta dziwne i inne niż zwykle.

Zobacz również: Oburzona Skrzynecka atakuje Kościół: „I kościółek otwarty, by tłumnie pomodlić się”

— Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne. Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak, prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem — zdradził Jackowski.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

źródło: plotek.pl

(Visited 3 311 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj