Jasnowidz z Człuchowa miał nową wizję, która okazała się wyjątkowo pesymistyczna. Wspomniał w niej o opuszczaniu przez Polaków kraju.

— Generał Clark zasugerował, że jest wielce prawdopodobne, że może coś takiego się wydarzyć na przykład, nie daj Bóg, na terenie naszego kraju, na terenie Polski. Długo i wielokrotnie się nad tym zastanawiałem, czy naprawdę nam coś takiego zagraża? Chcę państwu powiedzieć coś takiego… — powiedział Krzysztof Jackowski.

Przepowiednie mężczyzny często budzą kontrowersje i emocje. Są jednak i tacy, którzy znajdują w nich pocieszenie w trudnych chwilach. Ostatnie słowa wizjonera w kwestii wojny na Ukrainie mogą zaskakiwać.

Jackowski nawiązał do słów gen. Wesleya Clarka, który niedawno twierdził, że Rosja może przeprowadzić atak nuklearny na Polskę.

— Clark zasugerował, że jest wielce prawdopodobne, że może coś takiego się wydarzyć na przykład, nie daj Bóg, na terenie naszego kraju, na terenie Polski. Długo i wielokrotnie się nad tym zastanawiałem, czy naprawdę nam coś takiego zagraża? — mówił Jackowski, którzy przypomniał swoje słowa dotyczące pandemii.

— Krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce będą bali się oddychać, czyli zrozumiałem, że pandemia to było to, że baliśmy się oddychać, potem ją troszeczkę odwołują i zaczyna się konflikt, napaść na Ukrainę — opowiadał wieszcz z Człuchowa.

— Monika, ludzie będą z Polski uciekać, kieruj się na Rumunię i Bułgarię — takie zdanie wypowiedział do córki już po wybuchu wojny.

Jackowski uważa, że w ostateczności może nawet dojść do dymisji rządu.

— Poza tym, co ważne w tamtym roku, kiedy zastanawiałem się nad dalszym ciągiem, co będzie w Polsce, wtedy mówiłem o tym wąskim pasku odciętym od reszty kraju na wschodniej granicy, ale powiedziałem, że później kojarzy mi się część Polski wyludniona. Poza tym powiedziałem, że Polska będzie podzielona na trzy. Mówiłem także o tym, że rząd zrzuci z siebie władzę — przyznał Jackowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk zakotłował się w rozmowie z dziennikarzem TVP. Tak mocnej riposty się nie spodziewał

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Makłowicz to mięsny radykał? Spurek ostro: „Przyjdzie taki czas, że będzie przepraszał”

źródło: pomponik.pl, YouTube.com

(Visited 735 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj