Krzysztof Jackowski regularnie raczy swoich widzów przepowiedniami w temacie przyszłości Polski. Wieszcz z Człuchowa nie szczędzi pesymistycznych słów, szczególnie kiedy porusza takie kwestie, jak wojna, pandemia i inne katastrofy.

Tym razem mężczyzna przeczuł, że „ludzie w panice będą wyprzedawać swoje dobra”. Nie zapomniał również wspomnieć o zmianach na polskiej scenie politycznej.

Krzysztof Jackowski często organizuje transmisje, w których odpowiada na pytania słuchaczy. Nie da się ukryć, że wiele z nich nie pokrywa się z rzeczywistością.

Tym razem jasnowidz opowiedział o panice, jaka będzie towarzyszyć Polakom. Wizjoner przyznał, że ludzie będą się bardzo bali.

— Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości, czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby… nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Ale znów — to będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja — powiedział Jackowski.

Na tym jednak nie koniec.

Jackowski przyznał, że w wyniku rosnących napięć w naszym kraju zrodzi się -„dwuwładza, ale nie demokratyczna”.

— Pojawi się jeszcze jedna władza, ona nie będzie ustawodawcza, ale będzie miała znaczenie — tłumaczył.

Przeczytaj również:  "Za głowę się łapię, co to się porobiło". Polacy nie mogą uwierzy w to, co widzą w sklepach

Krzysztof Jackowski jest zdania, że czas, który przeżywamy to ostatnie względnie spokojne miesiące. Już niedługo ponownie możemy zmagać się z zarazą.

— Pierwsza możliwość to taka, że będzie się tworzyło narrację zagrożenia bardzo poważnego, a druga możliwość, jeżeli to nie można by było wprowadzić, to druga możliwość to powrót do zarazy. Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyku upadku. Będzie się to mieszało: i zagrożenie, i zaraza — tłumaczył wizjoner.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nadchodzi kolejna fala i szpryca dla Polaków! „Większość z nas nie miało wątpliwości”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cejrowski nie wytrzymał, co wyrabia się w Polsce: „Przecież to jest reglamentacja i podział!”

źródło: YouTube

(Visited 410 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj