propolski.pl: Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski już zna wynik meczu Polska – Argentyna. Co zobaczył w swojej wizji?

Biało-czerwoni mogą przejść do historii, wychodząc z grupy podczas mundialu. Przed nami bardzo ważny mecz z Argentyną. Miliony kibiców z niecierpliwością czekają na to, co wydarzy się na boisku. Jasnowidz Krzysztof Jackowski, który często dzieli się z Polakami swoimi przeczuciami, tym razem odniósł się do tematu zbliżającego się meczu.

Gdyby polskiej drużynie udało się wyjść z grupy, z pewnością byłby to wielki przełom. Polscy piłkarze po ostatnich meczach uwierzyli, że są w stanie przenosić góry. Nic więc dziwnego, że jesteśmy pozytywnie nastawieni do dzisiejszego meczu. Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z „Super Expressem” nową wizją.

Jackowski miał nową wizję

– Mecz piłki nożnej jest podobny do totolotka.Jest to suma różnych, zależnych i niezależnych, rzeczy dziejących się w odpowiednim czasie. Prawdę mówiąc, nie jest rzeczą prostą, a prawie że niemożliwą, wytypować wynik meczu, który przez prawie dwie godziny wiąże się w różne wypadkowości – powiedział wieszcz z Człuchowa.

– Powiem tylko to: gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobrej zabawy. Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. Ja powiem coś takiego, że nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali – dodał Jackowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kibic z flagą LGBT zakłócił mecz w Katarze [WIDEO]

źródło: YouTube / se.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these