Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją na przyszłość. Tym razem chodzi o kolejną część 2022 roku. Co tym razem czeka Polaków? Wieszcz z Człuchowa przeczuwa, że może nas ogarnąć ogromna panika.

Jackowski uważa, że wprowadzana zostanie „strasząca nas narracja”. Sytuacja ulegnie zmianie do tego stopnia, że „ludzie będą starali się wyprzedawać w pewnych miejscach wszystko to, co mają”. Przepowiednie jasnowidza mogą wzbudzać wiele wątpliwości

– Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości, czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby… nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Ale znów – to będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja – powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Wizjoner dodał, że drugie półrocze może wzbudzić w nas uczucie zniewolenia.

– Polska będzie miała w tym wyjątkowe znaczenie, dlatego że nic się tu nie dzieje, ale będziemy albo rozumieć, albo będzie się nam tłumaczyło, że właśnie w Polsce te wojska będą bardzo uaktywnione – dodał Jackowski.

Jackowski jest zdania, że w Polsce „zrodzi się dwuwładza, ale nie demokratyczna”. Wyjaśnił, że aktualny rząd pozostanie u sterów, jednak „pojawi się jeszcze jedna władza, ona nie będzie ustawodawcza, ale będzie miała znaczenie”.

– Są dwie możliwości, które są brane pod uwagę. To, co będzie czekać nas w końcówce lata, jesienią i zimą… Pierwsza możliwość to taka, że będzie się tworzyło narrację zagrożenia bardzo poważnego, a druga możliwość, jeżeli tego nie można by było wprowadzić, to druga możliwość to powrót do zarazy. Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku. Będzie się to mieszało… i zagrożenie, i zaraza – stwierdził Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konfederacja ostrzega przed utratą suwerenności energetycznej. Mocne słowa Krzysztofa Bosaka

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poseł PO dał się podpuścić Mazurkowi. Tego nie można przegapić [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 1 528 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj