Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami najnowszą wizją. Na platformie YouTube pojawiło się kolejne nagranie z pesymistycznymi słowami jasnowidza. Wspomniał on o możliwości wybuchu kolejnego konfliktu na świecie. Ponadto powiedział, co myśli o Władimirze Putinie i jego działaniach na terenie Ukrainy.

Wieszcz z Człuchowa regularnie dzieli się z widzami swoimi wizjami. Cieszą się one znaczną popularnością. Najczęściej nie są jednak pozytywne i nie napawają optymizmem. Dotyczą głównie problemów politycznych i gospodarczych w naszym kraju.

Jackowski już na samym początku swojego przekazu wspomniał o Władimirze Putinie, mówiąc: „Takie dziwne poczucie mnie naszło. Nie rozumiem tego, ale że niebawem Putina czeka smutna ceremonia. Mówię to dosłownie. Jak to poczułem, tak to poczucie mnie zaskoczyło”.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Profeta jest zdania, że rosyjski prezydent rozmyśla o wojsku węgierskim w kwestii pokojowej. Dodał, że polityk czeka na pewną decyzję od kilku krajów, które znajdują się w Unii Europejskiej. Poczuł, że Putinowi zależy na ustabilizowaniu, a nawet zakończeniu wojny na Ukrainie.

W swojej nowej wizji Jackowski nawiązał do prezydenta Stanów Zjednoczonych. Stwierdził, że Ameryka chce wycofać swoje wpływy w kierunku Europy. Mówiąc o konflikcie, wspomniał o rejonach Bliskiego Wschodu i Afganistanie.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

– Człowiek ten czeka na sygnał wystrzelenia dwóch rakiet w powietrze. Rakiet, które narobią dużo błysku, dużo światła, dużo strachu. Dwie rakiety. Puste, ale widoczne na niebie. Po tych dwóch błyskach raptem zacznie być problem z żywnością i z wieloma innymi rzeczami. Erupcja lęku poniesie się błyskawicznie. W tymże czasie mniej więcej zacznie się drugi punkt zapalny w innym punkcie świata – wyznał Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz wyjaśniał, że jeżeli jego wizja się sprawdzi, to konieczne będzie zachowanie zdrowego rozsądku.

– Wtedy należy być już bardzo zapobiegliwym, ponieważ nas będzie zjadał strach. I w tym momencie lęku trzeba bardzo rozsądnie myśleć. Nie można się poddać lękowi z powodu błysków – podsumował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Co z tymi czołgami?”. Budka niepewny po pytaniu dziennikarza [WIDEO]

źródło: Interia.pl / YouTube

(Visited 417 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj