propolski.pl: Krzysztof Jackowski propolski.pl: Krzysztof Jackowski miał nową wizję

Krzysztof Jackowski czegoś takiego jeszcze nie widział. Mówi o „skandalu światowym”

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją dotyczącą przyszłości. Ostatnie przepowiednie jasnowidza nie należały do optymistycznych. Przeczuwał on kryzys i wspominał o wielu niepokojach, które konsekwentnie przybierają na sile.

Tym razem Jackowski wspomniał o czymś pozytywnym: — To może być kompletna zmiana zdarzeń — powiedział jasnowidz.

Transmisje, które jasnowidz udostępnia za pośrednictwem YouTube, stale zyskują na popularności. Najnowszy filmik obejrzało już ponad 230 tys. osób. Co tym razem powiedział wizjoner?

Krzysztof Jackowski rozpoczął transmisję od przypomnienia o spotkaniu z przyjaciółmi, które miało miejsce nie tak dawno.

Podkreślił, że ma ostatnio więcej dobrych przeczuć i wygłasza je z większą śmiałością.

— Sam jestem zaskoczony. Przyszła do mniej nadzieja, że jest na to wszystko jakiś ratunek — powiedział wieszcz z Człuchowa.

— Szykuje się kontra wobec tego, co się dzieje od dwóch lat. Mocno odniosłem wrażenie, że przynajmniej kilka państw zacznie się buntować — wyjaśnił jasnowidz. Ponadto dodał, że państwa, które zainicjują zmiany, wcale nie graniczą ze sobą.

— Mogą to być Węgrzy, Francuzi, Niemcy — kontynuował Jackowski.

— Powstanie protest, ale nie będzie to protest zwykłych ludzi. Sami politycy, rządy tych państw zaczną demaskować całą sytuację. Trochę dziwnie będzie to wyglądało, bo będą to robiły państwa demokratyczne. Za tymi państwami zaczną iść inne państwa, uznając, że starczy tego nonsensu. Trudno powiedzieć, co się w tej sytuacji stanie — zaznaczył wizjoner.

Krzysztof Jackowski przekazał, że wydarzenia, które ma na myśli, wpłyną na nasze poczucie bezpieczeństwa, zarówno psychicznego, jak i fizycznego.

Jasnowidz dodał, że długotrwały strach przyczynia się do destabilizacji społeczeństwa.

— Jeżeli się boimy, jesteśmy łatwi do zmanipulowania — tłumaczył.

Krzysztof Jackowski zaznaczył, że kraje, które zjednoczą się i wywołają bunt, spotkają się ze znaczną krytyką ze strony światowych mediów.

— Jeżeli do takiego buntu na świecie dojdzie — do rezygnacji z czegoś, co jest toczone od ponad dwóch lat — może nastąpić niebywały skandal światowy — zakończył mężczyzna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Niedzielski: Po raz pierwszy od 2 lat COVID nie zakłóca nam Świąt Wielkanocnych [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joe Biden zaliczył wielką wpadkę. Cały świat to zobaczył [WIDEO]

źródło: Interia.pl, YouTube.com

About the Author

One thought on “Krzysztof Jackowski czegoś takiego jeszcze nie widział. Mówi o „skandalu światowym”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these