Michał Przybyłowicz znany również jako „polski Żywy Ken” coraz częściej zaskakuje media swoim wizerunkiem. Mężczyzna zmienia się z miesiąca na miesiąc i coraz bardziej przypomina chodzącą lalkę. Celebryta wydaje mnóstwo pieniędzy na upiększanie swojej urody, wykonując kolejne skomplikowane operacje.

Przybyłowicz pochwalił się ostatnio kolejnym zabiegiem, który miał go uwolnić od „kompleksu zbyt mało rozbudowanej klatki piersiowej”.

Nie wszystkim spodobała się jego metamorfoza. Wśród krytykujących go osób znalazł się również znany chirurg plastyczny Krzysztof Gójdź.

— Kto to robi? Gdzie jest etyka lekarza czy kosmetologa? Chociaż myślę, że raczej jakiejś lekarki, bo niestety duża część moich „koleżanek” po fachu tak już też wygląda. Naszprycowane do granic pęknięcia twarzy. Przerysowane bardziej niż postacie z kreskówek. Opamiętajcie się! To ma i będzie miało swoje konsekwencje w przyszłości! Miejmy TWARZ, a nie oszprycowaną d*pę pawiana. (kiedyś był o tym słynny post z dotarciem do 10 mln odbiorców) — zaapelował przestraszony Gojdź.

Krzysztof Gójdź postanowił zwrócić się do swoich kolegów i koleżanek po fachu.

— Nie róbcie krzywdy dziewczynom i też jak widać… chłopakom! Nauczcie się dobrego fachu — tylko nie w Polsce w tych dramatycznych szkółkach medycyny estetycznej. Tam was niczego dobrego nie nauczą. Ten poziom „nauczania” w Polsce jest wyjątkowo płytki. To reprezentanci tych szkół bronili kiedyś słynnej dupy pawiana, bo utożsamiali się z tą robotą. To oni reprezentują ten poziom. Z daleka od nich — denerwował się celebryta.

Zobacz również: Groźby lewicowych studentek wobec przyszłych pacjentów: „Wyciągnę większy wenflon. Dam 3 miligramy zamiast 1”

— Kochani, patrzcie najpierw, jak wygląda osoba, do której przychodzicie na zabieg. Bo możecie też tak wyglądać. Opamiętajmy się w tym botoksowaniu i ostrzykiwaniu. Miejmy swoje własne rysy twarzy. Bądźmy sobą. Uciekajmy od tych monstrum — kontynuował zatroskany.

Na zakończenie wywodu Gojdź wyciągnął także pomocną dłoń do „Żywego Kena”.

— Chłopie, Ty też uciekaj od takich konowałów, którym za to, co Tobie zrobili, zabrałbym prawo wykonywania zawodu. Chcesz pogadać, zadzwoń. Pomogę Ci. I uwierz, pomimo mojej otwartości na świat, akceptacji i tolerancji, szprycowanie siebie nie jest jak wyjście po świeże bułeczki. Jest bardziej jak hemoroid wystający z tej d*py pawiana…. — ocenił.

Oto jak wyglada poziom medycyny estetycznej w Polsce po wyjeździe Dr Gojdzia…Kto to robi? Gdzie jest etyka lekarza…

Gepostet von Dr Chris Gojdz / Dr Krzysztof Gojdź am Mittwoch, 23. September 2020

źródło: pudelek.pl

(Visited 873 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj