Przewodniczący klubu parlamentarnego Lewicy Krzysztof Gawkowski był gościem redaktora Mazurka. Na antenie RMF FM poruszył wiele istotnych tematów.

Krzysztof Gawkowski mówił przede wszystkim o sposobie i terminie wyboru kandydata Lewicy na prezydenta, jak również wymieniał wszystkie atrakcyjne postulaty partii. Szybko okazało się, że rozmowa z redaktorem Mazurkiem do łatwych nie należy.

Poseł Lewicy próbował zaprezentować wszystkie przyszłe obietnice, jednak dziennikarz z nutą ironii przerwał mu ich wyliczanie.

— Po pierwsze chciałem powiedzieć, że wiele kobiet jest wykluczanych z rynku pracy, po drugie mają gorsze wynagrodzenia, po trzecie dzisiaj nie ma zabezpieczeń dotyczących chociażby tego, że mają mały dostęp do środków antykoncepcyjnych – taki jak postuluje Lewica. Po czwarte jesteśmy za aborcją… — mówił z powagą Krzysztof Gawkowski ,dopóki redaktor Mazurek nie wyśmiał jego słów.

— To są dla nas wszystkich ważne sprawy — oburzył się polityk.

— I będą doklejali do tego takie filmiki: jenoty, lisy, kuny, cietrzewie… — mówił z rozbawieniem Robert Mazurek.

 

źródło: youtube.com

(Visited 168 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Maja Staśko wyznała, że pracuje nad własnym programem - "Love Park". Aktywistka powiedziała, kogo z pewnością nie zaprosi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here