Krzysztof Bosak podzielił się ze swoimi sympatykami dobrą nowiną. Okazuje się, że prawicowy polityk po raz pierwszy został ojcem. Poseł Konfederacji zdradził imię oraz płeć dziecka dzieląc się na łamach mediów społecznościowych rodzinnym zdjęciem.

Bosak w lutym wziął ślub z ukochaną Kariną, a już po kilku miesiącach zdradził, że wraz z małżonką oczekują potomstwa. Teraz Krzysztof Bosak poinformował, że urodził mu się syn, który dostał imię Artur. Natomiast na chrzcie przyjmie imię Maksymilian.

Zobacz również: Lech Wałęsa o Strajku Kobiet: Nie ma szans na obalenie rządów PiS

— W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami! — napisał uradowany Bosak.

W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian 🙂 Wielkie gratulacje i…

Opublikowany przez Krzysztof Bosak Niedziela, 15 listopada 2020

źródło: nczas.com

(Visited 652 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj