Krzysztof Bosak propolski.pl

Krzysztof Bosak o grupie trzymającej władzę: „W tej chwili bankrutują firmy w branży gastronomicznej. To były decyzje konkretnych ludzi”

Krzysztof Bosak wystąpił w piątek w audycji Rymanowskiego na antenie Radia ZET. Poseł Konfederacji był pytany przez redaktora o ewentualną koalicję z pisowcami. Polityk dał wyraźnie do zrozumienia, że o sojuszu z grupą trzymającą władzę nie może być mowy.

Krzysztof Bosak wskazywał na to, że Konfederacja bardzo rzadko głosuje zgodnie z rządem w Warszawie.

My mamy najmniejszą zgodność głosowań z rządem. To jest ciekawa rzecz, którą opinia publiczna powinna wiedzieć, że Konfederacja najrzadziej, w najmniejszym stopniu zgodność z rządem. Te partie teoretycznie bardziej opozycyjne, które nazywają się totalną opozycją jak Lewica czy Platforma one znaczenie częściej głosują z rządem niż my – stwierdził przedstawiciel narodowego skrzydła Konfederacji.

Krzysztof Bosak: W tej chwili bankrutują firmy

Poseł Konfederacji wskazywał, że rosnące ceny prądu i gazu dobijają i tak naznaczone lockdownem polskie firmy. Polityk przypomniał o działaniach rządu z lat 2020-2021, kiedy to grupa trzymająca władzę wprowadziła rygor pandemiczny.

To co robił minister Niedzielski, czyli zamykanie ochrony zdrowia, dezorganizacja życia społecznego Polaków lockdownami. Przecież w tej chwili bankrutują firmy w branży gastronomicznej, którym dramatycznie wzrosły ceny gazu, prądu, które były jeszcze osłabione lockdownami. To się nie musiało wydarzyć. To były decyzje konkretnych ludzi  mówił Krzysztof Bosak w rozmowie z Rymanowskim.

W ocenie posła Konfederacji ludzie odpowiedzialni za niszczenie polskiej gospodarki „powinni odejść z polityki”.

Przeczytaj również: Prof. Gut ma rozwiązanie dla Polaków: „Tak samo, co roku szczepimy nasze psy na wściekliznę”

Przeczytaj również: Macierewicz miał w tajemnicy przed społeczeństwem otrzymać Order Orła Białego. „Czy to za kłamstwa smoleńskie czy może za zdewastowanie armii?”

źródło: Radio ZET

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these