Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak przemawiał w Sejmie i zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o ujawnienie szczegółów umowy z Brukselą.

Konfederata domagał się z mównicy sejmowej, by „premier Morawiecki przedstawił Sejmowi informację, co ustalił w sposób tajny z Brukselą w ramach tak zwanych ‚kamieni milowych’ Krajowego Planu Odbudowy”.

– Zapowiadano tutaj w 2020 roku, że rząd wynegocjuje pieniądze na odbudowę polskiej gospodarki. To, co teraz słyszymy, to, że KPO poza inwestycjami jest 280 różnego rodzaju tak zwanych „kamieni milowych”, czyli zobowiązań do podwyższania kosztów życia Polakom w imię realizowania obłędu eurokratów – powiedział Krzysztof Bosak.

– Nie są to pieniądze na inwestycje, nie są to sprawy związane z konfliktem o sądy, co mówiono opinii publicznej, że jest negocjowane, nie są to sprawy objęte traktatami. Są tam opłaty za auta, ograniczenia wjazdów dla aut, podwyższanie wieku emerytalnego, zmiany powodujące wzrost cen ciepła i prądu – dodał poseł Konfederacji.

– Panie premierze, proszę tutaj przedstawić, co pan ustalił z Brukselą, Dlaczego zdradził pan wyborców? – zapytał polityk.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Kukiz ostro o PO: Bogu dziękuję, że ten twór nie ma w tej chwili władzy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy można było zapobiec wojnie? Angela Merkel: Nie obwiniam się!

źródło: Twitter

(Visited 641 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj