Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak został wyśmiany przez jedną z internautek. Kobieta przypomniała zdjęcie z młodości polityka, na którym, krótko mówiąc, nie wyglądał zbyt korzystnie. Krzysztof Bosak postanowił odnieść się do zarzutów i napisał komentarz w tej sprawie.

— Wyśmiewanie za młodzieńczy wygląd jest szkodliwe — napisał poseł Krzysztof Bosak.

W sobotę Bosak został wybrany jako reprezentant ugrupowania w nadchodzących wyborach prezydenckich. W Internecie szybko zaroiło się od komentarzy, a jeden z nich był szczególnie uszczypliwy. Parlamentarzysta zwrócił na niego uwagę i postanowił odnieść się do kpiny jednej z internautek.

Użytkowniczka Twittera umieściła stare zdjęcie polityka i napisała o nim z ironią „mąż stanu”. Bosak skrytykował ją za wyśmiewanie kogoś tylko z powodu wyglądu z przeszłości.

— Tak, tak wyglądałem kilkanaście lat temu. Mniej lub bardziej podobnie wygląda wielu chłopaków w młodym wieku. Wyśmiewanie za młodzieńczy wygląd jest szkodliwe. Młodych chłopaków należy wspierać w rozwoju. Pomagać im budować poczucie wartości, a nie upokarzać konkursem piękności — skwitował.

Jego odpowiedź szybko zyskała duże poparcie.

— Nie jesteś z mojej bajki. Ale tu pełna zgoda. Jeśli coś komuś wytykać, to z pewnością nie wygląd. Ani ten sprzed lat, ani ten dzisiejszy — napisał jeden z komentujących.

— Daleko mi do Pana idei, ale proszę nie przejmować się podobnymi wpisami – dodała inna osoba. – Ja tu widzę młodego człowieka, który udziela wywiadu, nienagannie ubranego co świadczy o jego odpowiedzialności i dorosłości. Nigdy nie należy śmiać się z fizycznego wyglądu człowieka, obojętnie czy to mężczyzna, czy kobieta — dodała kolejna internautka.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 405 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj