Od kilku dni Krystyna Pawłowicz znajduje się w centrum uwagi internautów. Wszystko z powodu zdjęcia młodej i atrakcyjnej dziewczyny, rzekomo byłej parlamentarzystki PiS.

Krystyna Pawłowicz postanowiła rozwiać wątpliwości wszystkich zainteresowanych i wyjaśniła, jak to było w rzeczywistości.

Na fotografii widać młodą dziewczynę palącą papierosa podczas festiwalu w Jarocinie. Bardzo wiele osób dostrzegło podobieństwo łączące ją z polityk PiS, wybraną niedawno na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Internauci są zachwyceni „nową” Krystyną Pawłowicz i nie szczędzą licznych komentarzy podziwu.

—  Wszyscy atakujecie Panią Profesor Pawłowicz, że taka sztywna konserwatywna baba, że pewnie całe życie smutne i inne kłamstwa tego typu. Dlatego wrzucam wam zdjęcie Pani Krystyny z czasów polowych imprez studenckich wydziału prawa UW w czasach PRL — napisał jeden z użytkowników Twittera o nicku @Antileftist.

Pawłowicz ucięła jednak wszelkie spekulacje i zamieściła stosowne wyjaśnienie na swoim profilu.

— Po lewej stronie — ja w wieku 48 lat. Po prawej stronie jakaś dziewczyna, pewnie ok. 20 lat, której zdjęcie rozsyła się na TT jako rzekomo moje. To tyle w sprawie tego fejku — napisała na Twitterze.


źródło: dorzeczy.pl

(Visited 91 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  W kieleckich sklepach masowo ginie masło. Co jest przyczyną?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj