Jan Maria Tomaszewski to jeden z kuzynów prezesa PiS. Mężczyzna udzielił wywiadu dla „Super Expressu” i w pozytywnych słowach skomplementował swojego krewnego, mówiąc, że przeżywa on „drugą polityczną młodość”.

Jan Maria Tomaszewski jest synem starszej siostry Jadwigi Kaczyńskiej, matki Jarosława Kaczyńskiego. Gość „Super Expressu” rozpływał się nad licznymi talentami, które posiada prezes PiS.

— Prezes Jarosław Kaczyński będzie rządził do 120 lat! Jarek to genialny strateg jest po prostu genialny i żaden z polityków, jak choćby Donald Tusk, do pięt Jarkowi nie dorasta! — mówił Tomaszewski. Brat cioteczny Kaczyńskiego pełen nadziei kontynuował swoje rozważania.

Zobacz również: Lech Wałęsa zaprzepaścił efekty drakońskiej diety: „Po pierwszej kolacji stare wyniki powracają”

— Jarek jest po prostu szalenie autentyczny, bardzo wiarygodny, ma wyjątkową inteligencję, to człowiek niesamowicie zdolny. Jarek jest zawsze 10 kroków przed wszystkimi, przed konkurencją polityczną — mówił w rozmowie z dziennikarzem.

Tomaszewski odpowiedział także na pytanie, jak długo jego zdaniem Kaczyński będzie obecny w polityce. — Jarek będzie rządził do 120 lat! – powtórzył optymistycznie.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 155 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Minister Niedzielski pokazał nagranie z Zakopanego i ostrzegł Polaków: "Nie chciałbym tego"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here