Jan Maria Tomaszewski to jeden z kuzynów prezesa PiS. Mężczyzna udzielił wywiadu dla „Super Expressu” i w pozytywnych słowach skomplementował swojego krewnego, mówiąc, że przeżywa on „drugą polityczną młodość”.

Jan Maria Tomaszewski jest synem starszej siostry Jadwigi Kaczyńskiej, matki Jarosława Kaczyńskiego. Gość „Super Expressu” rozpływał się nad licznymi talentami, które posiada prezes PiS.

— Prezes Jarosław Kaczyński będzie rządził do 120 lat! Jarek to genialny strateg jest po prostu genialny i żaden z polityków, jak choćby Donald Tusk, do pięt Jarkowi nie dorasta! — mówił Tomaszewski. Brat cioteczny Kaczyńskiego pełen nadziei kontynuował swoje rozważania.

Zobacz również: Lech Wałęsa zaprzepaścił efekty drakońskiej diety: „Po pierwszej kolacji stare wyniki powracają”

— Jarek jest po prostu szalenie autentyczny, bardzo wiarygodny, ma wyjątkową inteligencję, to człowiek niesamowicie zdolny. Jarek jest zawsze 10 kroków przed wszystkimi, przed konkurencją polityczną — mówił w rozmowie z dziennikarzem.

Tomaszewski odpowiedział także na pytanie, jak długo jego zdaniem Kaczyński będzie obecny w polityce. — Jarek będzie rządził do 120 lat! – powtórzył optymistycznie.

Przeczytaj również:  Dobromir Sośnierz ostro o inflacji: “Wkładacie kij w szprychy własnego mechanizmu" [WIDEO]

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 177 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj