Celebryta Krzysztof Zalewski w mocnych słowach zaatakował PiS. Artysta nie przebierał w słowach w czasie ekologicznego koncertu Earth Festival Uniejów 2022. W czasie spotkania poruszano głównie tematykę ekologiczną, m.in. katastrofę na Odrze.

W pewnej chwili Krzysztof Zalewski nie wytrzymał i wytknął partii rządzącej brak kompetencji.

– Przestańcie pleść farmazony, że Niemcy zawrócili bieg Odry. Kradniecie, to chociaż nas nie trujcie – mówił Zalewski, prześmiewając słowa, że „katastrofę miał spowodować Tusk z rogami”. Po tych słowach odśpiewał piosenkę „Help” zespołu The Beatles.

Krzysztof Zalewski atakuje PiS. Mocne komentarze internautów

– Jak oni (szarpidruty, aktorzy i inni kuglarze i wszelkiej maści celebryci) się na wszystkim znają – na polityce, na ekologii, na kontraktach gazowych, wydobyciu węgla, budownictwie mieszkań i dróg … no no … jestem pod wrażeniem. Jak to możliwe, że to oni nie zasiadają w rządzie? – czytamy.

– Typowy grajek EKOLOG poruszajacy sie dislem mieszkajacy gdzies nie w lesie korzystajacy z ciepelka w w domku i cieplej wody no to chyba COS NIE TAK A TAKICH GRAJKOW BEDZIE CORAZ WIECEJ NIE EKOLOGIA A HAJS KASA MUSI SIE ZGADZAC XD – napisał inny internauta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michalkiewicz: Tusk z chciwością sępa rzucił się na rtęć. Nie spodziewał się, że dostanie nóż w plecy od Niemca

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miedwiediew szaleje i pisze o „wściekłych Polakach”. Wzywa do rewolucji w Europie

źródło: wp.pl, polsatnews

(Visited 326 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj