Lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke stanął w obronie aktorki Bożeny Dykiel, która wystąpiła w ostatnich dniach w programie „Dzień dobry TVN”. Na gwiazdę spadła lawina hejtu po tym, jak powiedziała, co myśli na temat koronawirusa i obostrzeń, a także depresji.

Wypowiedź Bożeny Dykiel zabrzmiała dla wielu jak teoria spiskowa. — Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi z bogaczami, którzy chcą nami rządzić ludźmi — powiedziała aktorka wzbudzając zdziwienie u prowadzących.

— Jakie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać… Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem — kontynuowała Dykiel.

W czasie programu słowa te zaniepokoiły Agnieszkę Woźniak-Starak, która usiłowała jak najszybciej zakończyć rozmowę. Z racji szalejącej w mediach społecznościowych burzy, do całej sprawy postanowił odnieść się lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke, który stwierdził:

— TVN nie opublikował tego wywiadu, a przecież Pani Bożena Dykiel nie powiedziała nic kontrowersyjnego. Jak widać, gdy cenzorzy z TVN usłyszą kilka słów odmiennego zdania to natychmiast dostają białej gorączki. Żenujący poziom dziennikarstwa — napisał Janusz Korwin-Mikke na Twitterze. Do swojego wpisu dołączył wideo z wypowiedzią aktorki.

Przeczytaj również:  Łukaszenka: Jeśli chcą walczyć do ostatniego Polaka, to ich sprawa

— Liczby decydują! P. Bożena Dykiel mówi prawdę, dziennikarka TVN kłamie. W 1918 roku, podczas epidemii grypy, zmarło (przy dwa razy mniejszym zaludnieniu świata!!) ponad 80 mln ludzi w ciągu niecałego roku; obecnie na CoViD, po ponad półtora roku, niecałe 5 mln — zakończył Korwin-Mikke.

Zobacz również: Ewa Minge uderza w teorie spiskowe Bożeny Dykiel: „To, co powiedziała, jest fatalne”

Zobacz również: Katarzyna Ż. wulgarnie obrażała Polskę i Polaków. Sąd wydał wyrok w jej sprawie

Źródło: Twitter.com

(Visited 2 440 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj