Ewa Minge w dość stonowanym przekazie oceniła wywiad Bożeny Dykiel, która wystąpiła ostatnio w „Dzień dobry TVN”. Aktorka wypowiedziała się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej i depresji budząc wśród prowadzących i słuchaczy zdumienie.

— Szerzenie tych teorii jest negatywne, zwłaszcza w telewizji — skwitowała Ewa Minge.

Słowa Bożeny Dykiel wywołały mnóstwo kontrowersji i doprowadziły do zakończenia współpracy z nią przez fundację „Twarze Depresji. Nie oceniam. Akceptuję”. Na gwiazdę wylała się miażdżąca fala hejtu, którą można zaobserwować w mediach społecznościowych.

Postawę aktorki skomentowało wielu celebrytów, a także specjalistka od chorób psychicznych Maja Herman, która nazwała pomysły Dykiel „bezsensowną paplaniną”. Swojego komentarza nie szczędziła również projektantka Ewa Minge, która starała się po części usprawiedliwić zachowanie Dykiel.

— Zacznę od tego, że choroby psychiczne są bardzo ważne, a szpitale w Polsce niedoszacowane. Rozwój nowych technologii prześcignął rozwój emocjonalny. Myślę, że Bożena Dykiel, która jest fantastyczną aktorką, dostała kilka minut w telewizji na żywo i ta technologia ją przerosła — powiedziała projektantka Ewa Minge.

— Wydaje mi się, że mogły być jakieś okoliczności łagodzące, nie chciałabym jej w żaden sposób piętnować. Ja bym się zastanowiła, dlaczego była twarzą fundacji. Absolutnie to, co powiedziała, jest fatalne, szerzenie takich teorii jest niezwykle negatywne — dodała.

Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

Zobacz również: Afera po słowach prawdy! TVN wyciął wywiad z Bożeną Dykiel

Zobacz również: Jakie państwo odpowiada za prawdziwy kryzys w UE? Ciekawa wypowiedź prof. Zybertowicza [WIDEO]

Źródło: pudelek.pl, YouTube.com

(Visited 1 869 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj