Upał daje się nam wszystkim we znaki. Janusz Korwin-Mikke przedstawił dość niecodzienny pomysł na to, jak poradzić sobie z wysoką temperaturą. W mediach pojawiło się zdjęcie posła Konfederacji, który w jednym ze sklepów robił zakupy w samej bieliźnie. Korwin-Mikke wyjaśnił, że postąpił tak, ponieważ „nie chciało mu się ubierać”.

Lider Konfederacji słynie z niekonwencjonalnych pomysłów i mocnych wypowiedzi. Pomimo 79 lat wciąż cieszy się dobrą kondycją i nie brakuje mu poczucia humoru. Polityk wybrał się do jednego ze sklepów w Otwocku, wzbudzając wiele emocji i komentarzy. Sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie zdjęcie opublikowane przez jednego z internautów.

— Nowe szaty cesarza — czytamy.

— Jednak widać, że król jest nagi — pada kolejny komentarz.

Do całej sytuacji odniósł się sam zainteresowany. Wyjaśnił, że przed wyjściem na zakupy pracował przy swoim domu i zwyczajnie nie chciało mu się ubierać.

Zobacz również: Szczęsny o polskiej reprezentacji: „Prawdopodobnie nie jesteśmy w stanie tego zrobić nawet ze Szwecją”

— Przy robocie w ogródku wyskoczyłem na chwilkę coś kupić. Nie chciało mi się ubierać, bo ubieranie ze złamanym palcem jest trudne. Żona mnie podwiozła, wyskoczyłem i wróciłem do domu — skwitował polityk.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że parlamentarzysta miał wypadek na rowerze. W efekcie upadku złamał palec u prawej ręki. O swojej bolesnej kontuzji poinformował na koncie społecznościowym, publikując zdjęcie z wygiętym palcem.

Zobacz również: Budka nie traci nadziei: „Uda mi się przekonać Tuska do zaangażowania w polską politykę”

Źródło: onet.pl

(Visited 4 598 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj