propolski.pl: Korwin-Mikke ostro o Putinie

Korwin-Mikke dosadnie o PiS: Ta banda oszołomów zachowuje się po prostu…

Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN skomentował kwestię „machania” szabelką” PiS w konflikcie w Unią Europejską. Prawicowy polityk w zdecydowanym tonie odniósł się do słów Ryszarda Terleckiego, które ten wypowiedział w czasie Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Marszałek Terlecki mówił na miejscu, że nasz kraj będzie „szukać drastycznych rozwiązań” jeżeli Unia nie będzie dla nas „do przyjęcia”. Korwin-Mikke zaznaczył, że osobiście nie ma wiary w taką przemianę pisowców w uniosceptyków.

— PiS znowu próbuje podreperować sondaże, udając uniosceptyków gotowych nawet na #Polexit. Ta banda oszołomów zachowuje się po prostu jak prostytutka, która po wykonaniu usługi grozi klientowi, że jak ten jej nie zapłaci tyle, ile się umówili, to ona pójdzie po alfonsa. Żałosne! — napisał w mediach społecznościowych Janusz Korwin-Mikke.

Jak się okazało, poseł Konfederacji słusznie mówił, ponieważ niedługo potem Terlecki wspomniał, że żadnego Polexitu nie będzie.

— Polska była, jest i będzie członkiem UE. Polexit to szopka wymyślona przez PO i TVN24. Dziś trwa walka o to, czy UE będzie wierna zasadom, które legły u jej podstaw czy pogrąży się w sporach podsycanych przez totalną opozycję. Wierzę, że obecny marazm i kryzys UE uda się przełamać — napisał na Twitterze wicemarszałek Terlecki.

Zobacz również: Emocjonalny komentarz Andrzeja Dudy po meczu z Anglią: „Co za horror!”

Zobacz również: Ostra sprzeczka słowna w czasie meczu z Anglią. Oto, co Kamil Glik wykrzyczał do Jacka Grealisha [WIDEO]

źródło: Twitter.com, NCzas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these