Janusz Korwin-Mikke rozmawiał ostatnio z Elizą Michalik w jej własnym programie. Dyskusja szybko przerodziła się w ostrą wymianę zdań i dotarła do szerokiego grona odbiorców. Nagranie obiegło media społecznościowe i wywołało wiele emocji.

Lider Konfederacji postanowił odnieść się do tamtej sprawy i umieścił na swoim Facebooku obszerny wpis. Korwin-Mikke nie mógł znaleźć wspólnego języka z prowadzącą, szczególnie gdy poruszono temat edukacji seksualnej.

Korwin-Mikke w konsekwencji tej rozmowy zapytał dziennikarkę: — Czy pani jest chora psychicznie?

— W piątek wzięła mnie na spytki p. Eliza Michalik — napisał w mediach społecznościowych Korwin-Mikke.

— Waliła na oślep z lewackiego arsenału — i zrobiła z siebie idiotkę. Oceniło to bezbłędnie 99% Komentatorów na Onecie — dodał lider Konfederacji.

Polityk przyznał, że Eliza Michalik sama się pogrążyła swoim zachowaniem.

— Nie w tym jednak leży sukces. Ja właściwie nie musiałem się odzywać — sama się zaorała do korzeni — zacytował komentarze opublikowane przez internautów. Jak widzimy, wszystkie są nieprzychylne dla Michalik.

— Feministek, lesbijek i innych para-kobiet nie przekonamy. Ale teraz nasze kobiety muszą ruszyć w bój o umysły masy kobiet zupełnie rozsądnych, tylko ogłupionych przez tę lewacką propagandę. Na tym polu już swoje zrobiłem — napisał Korwin-Mikke na Facebooku.

Czy pani jest chora psychicznie? – Korwin-Mikke do Michalik w #OnetOpinie

Czy pani naprawdę jest chora psychicznie? – Janusz Korwin-Mikke do Eliza Michalik w #OnetOpinie. Zobacz całą rozmowę > http://bit.ly/Korwin-Mikke_Michalik

Gepostet von Onet Wiadomości am Freitag, 18. Oktober 2019

źródło: facebook.com, wmeritum.pl

(Visited 279 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj