Paweł Kukiz poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zaraził się koronawirusem. Lider Kukiz’15 wyraził ubolewanie z racji tego, że nie mógł przyjść na głosowanie „lex konfident”. W swoim wpisie zasugerował, gdzie mogło dojść do zakażenia.

Polityk poinformował, że nie będzie mógł wziąć udziału w głosowaniu nad „lex konfident”. Na Facebooku oznajmił, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, stąd jego niedyspozycja.

– Nie zagłosuję za ustawą „covidową”, ale chciałbym, żeby przeszła. Dlaczego? No bo parę dni temu zaraziłem się – wyszedł pozytywny test – a najprawdopodobniej stało się to na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, w którym uczestniczyło ze dwadzieścia osób – napisał Paweł Kukiz.

Były kandydat na prezydenta nie omieszkał zażartować z nowych przepisów.

– Zakapuję wszystkich. Dostanę po 15k od „łebka”. Mnożąc razy 20 wyjdzie 300 koła. Zanim napiszą pozwy przeciw mnie a sądy, działające z szybkością nawalonego ślimaka nakażą mi zwrot kasy, to przy obecnie postępującej inflacji te 300 k za 2-3 lata będą warte 100k więc, jak łatwo policzyć, przyrobię ze 200k ! Można? – stwierdził żartobliwie Paweł Kukiz.

Zobacz również: Skomplikowana sytuacja na granicy. Białoruscy żołnierze rzucali kamieniami w służby

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

Zobacz również: Jarosław Kaczyński o przegranym głosowaniu w Sejmie. „Nie bardzo rozumiem, o co chodzi…”

Nie zagłosuję za ustawą "covidową" ale chciałbym, żeby przeszła. Dlaczego? No bo parę dni temu zaraziłem się – wyszedł…

Opublikowany przez Paweł Kukiz Wtorek, 1 lutego 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 85 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj