Strona główna Polska Kompromitacja posła KO: „Gdzie jest mały tchórz z Żoliborza?”

Kompromitacja posła KO: „Gdzie jest mały tchórz z Żoliborza?”

5 min czytania
0
0
2,180
Poseł KO

Poseł KO Witold Zembaczyński zamieścił na Twitterze wpis, w którym pochwalił się swoimi przygotowaniami do dzisiejszych obrad. Śmiało zaatakował również prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, którego uznał za „nieobecnego”.

Obecnie trwa posiedzenie Sejmu, podczas którego posłowie mieli zmienić regulamin izby, by obrady mogły odbywać się zdalnie. Po tym, jak rozpoczęło się posiedzenie, posłowie zajęli się również innymi tematami. Poruszono kwestię Tarczy Antykryzysowej oraz działań mających przygotować państwo do epidemii.

Poseł Nowoczesnej (Klub KO) nim jeszcze rozpoczęły się właściwe obrady, podzielił się z internautami pewnym wnioskiem.

— Sejm środki osobistej ochrony otrzymane na wejściu przekażę pracownikom służby zdrowia, nam własne. Polacy w kryzysie czekają na ustawy pomocowe i niezależnie, jak oceniam rządowe działania, nie mogło mnie tu dziś nie być — napisał Zembaczyński.

Polityk w swoim kolejnym wpisie nie oszczędził Jarosława Kaczyńskiego i nazwał go „tchórzem z Żoliborza”. Zarzucił prezesowi PiS, że „chroni się”, czyli jest nieobecny, zamiast pracować.

Jak się szybko okazało, Kaczyński znajdował się na sali plenarnej i brał udział w posiedzeniu Sejmu. Komentarze wielu internautów były w tym aspekcie bezlitosne. Ci szybko uświadomili posłowi KO, w jak wielkim był błędzie.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
4
Przeczytaj również:  Tarczyński o opozycji: "PO ma tyle wspólnego z obywatelami co Milicja Obywatelska"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kolejny popis Nitrasa. Wdał się w sprzeczkę z mieszkańcem Zgierza i nawał go „głupkiem”

Sławomir Nitras stał się ostatnio prawdziwą gwiazdą Internetu. Polityk tym razem wdał się …