Strona główna Polska Kompromitacja posła KO: „Gdzie jest mały tchórz z Żoliborza?”

Kompromitacja posła KO: „Gdzie jest mały tchórz z Żoliborza?”

5 min czytania
0
0
2,120
Poseł KO

Poseł KO Witold Zembaczyński zamieścił na Twitterze wpis, w którym pochwalił się swoimi przygotowaniami do dzisiejszych obrad. Śmiało zaatakował również prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, którego uznał za „nieobecnego”.

Obecnie trwa posiedzenie Sejmu, podczas którego posłowie mieli zmienić regulamin izby, by obrady mogły odbywać się zdalnie. Po tym, jak rozpoczęło się posiedzenie, posłowie zajęli się również innymi tematami. Poruszono kwestię Tarczy Antykryzysowej oraz działań mających przygotować państwo do epidemii.

Poseł Nowoczesnej (Klub KO) nim jeszcze rozpoczęły się właściwe obrady, podzielił się z internautami pewnym wnioskiem.

— Sejm środki osobistej ochrony otrzymane na wejściu przekażę pracownikom służby zdrowia, nam własne. Polacy w kryzysie czekają na ustawy pomocowe i niezależnie, jak oceniam rządowe działania, nie mogło mnie tu dziś nie być — napisał Zembaczyński.

Polityk w swoim kolejnym wpisie nie oszczędził Jarosława Kaczyńskiego i nazwał go „tchórzem z Żoliborza”. Zarzucił prezesowi PiS, że „chroni się”, czyli jest nieobecny, zamiast pracować.

Jak się szybko okazało, Kaczyński znajdował się na sali plenarnej i brał udział w posiedzeniu Sejmu. Komentarze wielu internautów były w tym aspekcie bezlitosne. Ci szybko uświadomili posłowi KO, w jak wielkim był błędzie.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
3
Przeczytaj również:  Roman Giertych zaprosił prezesa Kaczyńskiego na badanie wykrywaczem kłamstw
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez marlenap
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Koronawirus w Polsce. Nagranie tańczących policjantów podbija serca widzów

Niewielkie miasteczko Nowy Dwór Gdański cieszyło się w ostatnich dniach wyraźnym zainteres…