Strona główna Polska Komiczne wystąpienie Macieja Stuhra hitem sieci: „Postanowiłem, że zagłosuję na Andrzeja”

Komiczne wystąpienie Macieja Stuhra hitem sieci: „Postanowiłem, że zagłosuję na Andrzeja”

5 min czytania
0
0
4,312
Maciej Stuhr

Maciej Stuhr znany ze swojej antypatii wobec PiS aktywnie komentuje życie polityczne w Polsce. Tym razem nagrał komiczne wideo, które szybko stało się prawdziwym hitem. Aktor na nagraniu zwrócił się do prezydenta Dudy.

Przy okazji nie krył swojego prześmiewczego i ironicznego nastawienia. W końcu dziś mamy Prima aprilis. Maciej Stuhr zamieścił więc nagranie, w którym opatulony po same uszy mówił podniosłe rzeczy o Andrzeju Dudzie.

— Kochani, podobnie jak i wy od początku miesiąca jestem w domu. Mam sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w związku ze zbliżającym, galopującym terminem wyborów, postanowiłem, że zagłosuję na Andrzeja. To jest mój kandydat. Kandydat marzeń. Dlaczego? Dlaczego myliłem się? Dlaczego nie dostrzegałem tego, co widoczne na pierwszy rzut oka? Nie wiem — można usłyszeć — żartował przebrany aktor.

Oczywiście całe wideo ma prześmiewczy ton, co nie umknęło uwadze internautów.

— Wybitny fachowiec, znawca prawa. On prawo ma w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie Andrzeju ogromne znaczenie. Ten palec prawa. Wybitny mówca, orator bez kartki na każdy temat. Poliglota. Zbawca narodu właściwie. Uratował ciało Chrystusa przed upadkiem. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu — mówił Stuhr.

Aktor nie ustawał w swoim „żarcie” i dalej wychwalał głowę państwa.

— Ma też inne zalety. Ma żonę. Jest niezależny. Jest tak niezależny. Wszyscy choćby wokoło mówili mu „nie podpisuj”, on podpisze. Nawet jeśli zdrowy rozsądek podpowiada „nie podpisuj”, on podpisze. Przystojny, rezolutny, aktywny, doświadczony doceniany na arenie międzynarodowej i krajowej — powiedział.

Gepostet von Maciej Stuhr am Dienstag, 31. März 2020

źródło: wmeritum.pl

Reakcja
4
Przeczytaj również:  Owsiak oskarża Andrzeja Dudę: „Prezydent nie dba o zdrowie Polaków"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…