W ostatnim odcinku „Milionerów” padł kolejny milion. Zwycięzca nie krył swojej ogromnej radości, szczególnie, że ostatnia zagadka nie sprawiła mu większych problemów. Uczestnik otrzymał bowiem pytanie o datę, kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie.

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością i przyciąga przed telewizory wielu sympatyków, a także tych, którzy sami marzą o wielkich pieniądzach.

Pan Jacek Iwaszko z Warszawy to muzykolog, który wykazał się niezwykłą wiedzą i determinacją. Mężczyzna grywa na gitarze i akordeonie, a na co dzień pracuje w bibliotece Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.

Teraz bez większych trudności zgarnął główną nagrodę, a w studio posypały się gromkie brawa.

Ostatnie pytanie wydawało się bardzo proste, jednak chwila nieuwagi mogła przyczynić się do wpadki. Pan Jacek został zapytany o, to kiedy miało początek drugie tysiąclecie. Sugerowane odpowiedzi to: 1 stycznia 1000 roku, 1 stycznia 1001 roku, 1 stycznia 2000 roku oraz 1 stycznia 2001 roku. Jak zapewne wiecie, poprawna odpowiedź to odpowiedź B. Uczestnik pokonał wcześniej 11 innych, nieco trudniejszych pytań. Dopisało mu jednak szczęście i ze wszystkimi skutecznie sobie poradził.

Więcej szczegółów możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz również: Marsz Równości w Szczecinie, czyli miłość, tolerancja, szacunek i „doktora” Spurek [WIDEO]

Zobacz również: Sondaż: Większość Francuzów nie wierzy w Boga i w ogóle nie interesuje się religią

źródło: TVN24.pl, YouTube.com

(Visited 915 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj