Na osobistym kanale YouTube Krzysztofa Jackowskiego pojawiło się kolejne nagranie. Jasnowidz przepowiedział, że nasz kraj może znaleźć się w niebezpieczeństwie.

Wizjoner wielokrotnie pomagał służbom w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych. Obecnie więcej czasu spędza na robieniu przepowiedni online, a obserwuje go ponad 169 tysięcy osób.

Podczas ostatniego wglądu Krzysztof Jackowski nie zobaczył jednak niczego dobrego dla Polski.

Zobacz również: Smutna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Przekazał bardzo złe informacje o PiS

— W zdarzeniach, które mogą nastąpić, Polska będzie ważnym punktem dla m.in. Stanów Zjednoczonych, co właściwie jest już przygotowane. Zaczniemy zauważać, powiedzmy, we wrześniu, w październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania, głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowskie, działania, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski — oznajmił.

— Czuję to i mówię to stanowczo, to może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać — może mieć to związek z militarnością — to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne — powiedział Jackowski.

źródło: alaluna.pl

(Visited 1 348 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj