Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną wizją, w której padło wiele niepokojących stwierdzeń.

– Ukraina jest w niebezpieczeństwie uszkodzenia czegoś, przed czym nie będzie ratunku. Być może chodzi tu o reaktor jądrowy. To się stanie nad ranem. Na początku będą jakieś bardzo sprzeczne informacje. Będą jedne informacje zaprzeczały temu, drugie informacje będą potwierdzały to. Niestety okaże się to prawdą – powiedział jasnowidz.

– Te miejsca będą pustoszały, te rejony. Ten konflikt zmieni swoje oblicze przez to. Na pewno je zaostrzy, ale czy walecznie? – dodał wieszcz z Człuchowa.

– Nie wiem, czy to będzie skażenie radioaktywne, może to być skażenie inne, a być może radioaktywne. Jeżeli tak by się stało, to Białoruś mogłaby mieć duży problem, a też północno-wschodni skrawek Polski. To by szło w kierunku Skandynawii – kontynuował zaniepokojony. W jego ocenie Rosja nie cofnie się przed niczym, a liczba uchodźców diametralnie się zwiększy.

– Jeżeli coś takiego się wydarzy, wydawać by się mogło, że Rosja odczuje powagę sytuacji i się cofnie – Rosja się nie cofnie. W te rejony będzie całkowity zakaz wjazdu. Świat będzie żądał o tym miejscu lub tych miejscach informacji, a strona przeciwna nie będzie chciała tych informacji udzielać. A to będą informacje związane z bezpieczeństwem, być może też naszym. Może być bardzo duży wtedy napływ uchodźców. Będą oni umieszczani gdzie popadnie – tak będzie ich dużo. A Rosja, zamiast się wycofać, uspokoić sytuację, będzie groziła, będzie bardzo mocno groziła. Jednym słowem beznadziejna eskalacja tego konfliktu ze strony Rosji, podstępna eskalacja i jeszcze większe podbicie zagrożenia, groźby – mówił jasnowidz, przeczuwając, że inne państwa mogą się jeszcze zaangażować w konflikt.

Przeczytaj również:  Wybuch na stacji benzynowej w Zgorzelcu. Nie żyje jedna osoba

– Francja, być może też Wielka Brytania, ale Francja podbija swoje samoloty. To może nie jest atak, kontratak, ale będą bardzo nerwowe reakcje niektórych państw i nie będą chcieli być bezczynni.Nie rozumiem tego słowa, pogoda będzie „szklista”. Może inaczej, jak będzie słoneczny dzień i spojrzymy w niebo, to ono będzie zapylone, taki pył. Oby to się w ogóle nie spełniło – zakończył.

Zobacz również: Kukiz nie przebiera w słowach: „Jesteście współwinni tym zbrodniom”

Zobacz również: Elon Musk wyzwał na pojedynek Władimira Putina. „Stawką jest Ukraina”

źródło: YouTube.com

(Visited 651 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj