Krzysztof Jackowski to najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce, który często publikuje swoje nagrania w Internecie. Tym razem przedstawił najnowszą wizję, w której opowiedział, że dojdzie do wielkiej katastrofy gospodarczej.

— Cały czas trzymam się swoich tez i mówię, że konflikt z tego wszystkiego wyniknie — powiedział Jackowski z niepokojem podczas transmisji „na żywo” za pośrednictwem serwisu YouTube.

— W kwietniu politycy zaczną mówić o kryzysie. W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. De facto wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to przez tę zarazę…Mam takie poczucie, że przynajmniej jeśli to nie będzie lipiec, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie, w podobny sposób, jak to był kryzys w latach 20. ubiegłego stulecia — tłumaczył Jackowski, dodając, że to będzie nagły zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewał.

Zobacz również: Mężczyzna wstrzymywał ruch na moście Poniatowskiego: „Za kilka lat czeka nas wojna klimatyczna” [WIDEO]

— Bardzo dziwnie mi się to kojarzy. Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne, powiedzmy na giełdach, ale i w różnych funduszach, w gospodarkach. To będzie bardzo poważne tąpnięcie, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę. To uderzy w wartość pewnych walut — czy to dolar, czy to funt, czy też euro — kontynuował jasnowidz.

Przeczytaj również:  Tragiczna śmierć kursantki na przejeździe kolejowym. Jest wyrok sądu

— On się zacznie bardzo poważnie rozwijać. Nikt go nie będzie hamować — zaznaczył Jackowski.

Źródło: o2.pl

(Visited 2 354 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj