Medalistka Zofia Klepacka była gościem w programie Michała Rachonia „#Jedziemy” i odniosła się do ostatnich głośnych protestów.

Zaznaczyła, że pomimo tego, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, to nie ma prawa niszczyć tego, co ważne i święte dla Polaków.

— Każdy ma prawo do wolności słowa, ale nie w sposób agresywny, nie w taki sposób, że bezczeszczone i profanowane są miejsca święta dla katolików. Nie możemy pozwalać na niszczenie ważnych dla Polski miejsc. Musimy strzec polskiego Kościoła — powiedziała Klepacka.

Polska mistrzyni w windsurfingu pojawiła się na spotkaniu obrońców jednego z warszawskich kościołów i blokowała wejście przed lewicowymi aktywistami.

Zobacz również: Mieszkańcy Lublina wściekli za poniedziałkowy protest: „Do roboty się weźcie, a nie blokujecie ulice!”

— 25 lat temu w kościele św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży przyjmowałam Pierwszą Komunię Świętą. Z wielkim żalem i smutkiem patrzę na to, co się dzieje. Wczoraj wręcz szturmowany był kościół, do którego chodzę i wstąpiłam do Straży Narodowej, aby bronić tego, co dla nas najważniejsze, naszych świętości, pomników — kontynuowała.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 745 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jacek Wilk ostro o programie 500 plus: "Uprzejmie przypominam..."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj