Okazuje się, że posłanka Klaudia Jachira może mieć poważne problemy. Parlamentarzystka KO podpadła środowisku myśliwych z powodu kwietniowego wystąpienia w Sejmie, na którym wyzwała ich od sadystów.

W swojej emocjonalnej przemowie Klaudia Jachira określiła myśliwych mianem „sadystów”, którzy czerpią chorą satysfakcję z zabijania zwierząt. Jej wypowiedź bardzo nie przypadła do gustu samym zainteresowanym, którzy wraz z Instytutem Analiz Środowiskowych rozpoczęli zbiórkę na pozew przeciwko Jachirze.

— Szerzenie nienawiści wobec myśliwych, absurdalne oskarżenia przedstawiające gospodarowanie zwierzyną w sposób kłamliwy i propagandowy, odbieranie dzieciom i rodzicom prawa do wspólnego spędzania czasu na łonie przyrody; to główne sposoby walki z tradycyjną i racjonalną formą dbałości o środowisko – łowiectwem. Niestety nie są one domeną wyłącznie aktywistów antyłowieckich, lecz znajdują naśladowców i pomocników wśród polityków, w tym wśród parlamentarzystów — brzmi opis na stronie zbiórki.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski powiedział, co dalej z PiS-em. Tak źle jeszcze nie było!

Kancelaria Sejmu wniosek o możliwość pociągnięcia do odpowiedzialności cywilnej Jachiry uzależniła od wniesienia pozwu. Wtedy będzie możliwa procedura pozbawienia posłanki immunitetu.

źródło: stefczyk.info

(Visited 3 956 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Klaudia Jachira szarpie się ze strażnikami Sejmu RP i rzuca śmieciami. Wszystko się nagrało [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj