Varg Vikernes to norweski muzyk oraz kryminalista, który szczerze nie cierpi Polski. Varg Vikernes był członkiem zespołów Old Funeral, Mayhem i Burzum. 

Mężczyzna spędził kilkanaście lat w więzieniu po tym, jak zamordował muzyka Mayhem, Euronymousa i spalił kilka kościołów na początku lat 90.

Czym teraz zajmuje się Varg?

Gdy wyszedł na wolność, skoncentrował się na budowaniu popularności w mediach społecznościowych i narzekaniu na rzeczywistość. Na Twitterze zebrał spore grono zwolenników, również tych z Polski.

Zobacz również: Dulkiewicz nie wiedziała z kim rozmawia? Kolejna kompromitacja prezydent Gdańska

Varg Vikernes zapytał swoich fanów o to, których krajów nienawidzą najbardziej. Sam opublikował swoją listę, w której 10 miejsce zajęła Polska. Zapytany o to, dlaczego właśnie Polska, odpowiedział:

— Nacjonalistyczni i chrześcijańscy fanatycy, którzy obwiniają wszystkich za własną głupotę, jak również winią Niemców za wszystko, co złe… — stwierdził Vikernes.

źródło: nczas.com

(Visited 62 064 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Szaleństwo w Sejmie! Marszałek Sejmu musiała wyłączyć mikrofon Budki [WIDEO]

11 KOMENTARZE

  1. I taki spadkobierca wikingów ma jeszcze coś do zaproponowania! Zarycz gnoju x-mal deutschland to będziesz kochany , a od polski (nie wiesz nic o nas) to sie odpierdol !😈

  2. Bardzo mądre słowa Pana Varga. Nacjonalizm i chrześcijaństwo to szkodliwe i obrzydliwe ideologie i antywartości które należy zniszczyć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj