Kontrowersyjna posłanka PO-KO Klaudia Jachira zabrała dzisiaj głos w Sejmie. Podczas pierwszego czytania obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo Łowieckie parlamentarzystka wypowiedziała zaskakujące słowa.

W trakcie debaty Klaudia Jachira zaskoczyła wszystkich obecnych na sali. Posłanka przedstawiła swoją filozofię, wedle której dzieci i zwierzęta stoją na tym samym poziomie i doskonale się rozumieją.

— Dlaczego chcecie niszczyć naturalną więź, jaka występuje między dziećmi a zwierzętami. Dzieci i zwierzęta posługują się w tym samym językiem — zaczęła Jachira.

Ku zdumieniu wszystkich kontynuowała swój wywód i opowiadała o pokrewieństwie duchowymi, a także wybitnych zdolnościach dzieci.

— Rozumieją naszych braci mniejszych bez używania słów. Wie o tym każdy w kogo rodzinie, było jakieś zwierzę. Nauka zabijania jest niszczeniem naturalnego pokrewieństwa duchowego. Jest zabijaniem wrodzonej empatii, którą dzieci żywią do każdej istoty — mówiła Klaudia Jachira z mównicy Sejmowej.

źródło: tysol.pl

(Visited 456 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  [WIDEO] Hołownia najpierw zapowiedział dialog, a po chwili wpadli ochroniarze. To nagranie powinno roznieść się po Internecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here